Najlepszy biały żel do zdobień – Słowianka Areter painting gel

Dziś fanki niebieskiego koloru, błysku i ręcznie malowanych zdobień będą miały mały raj! Przetestujemy kilka nowych produktów marki Słowianka i mam dla Was niespodziankę! Na wszystkie produkty marki Słowianka obowiązuje KOD RABATOWY: lakier10. Daje on Wam 10% rabatu oraz gratis prezent niespodzianka do każdego zamówienia! Dodatkowym atutem jest to, że jeżeli na jakiś produkt obowiązuje wyższy rabat (np. 25%), to po użyciu kodu (lakier10) zostanie naliczony ten wyższy rabat (25%), a dodatkowo dostaniecie produkt gratis. Więc zawsze użyciu kodu będzie dla Was najkorzystniejszym rozwiązaniem. Kod rabatowy do Słowianki umożliwi zarówno Wam, jak i mnie samej przetestowanie nowych produktów. Wcześniej miałam od nich pojedyncze produkty, mimo że chociażby top no wipe miałam na liście do kupienia od kilku lat. Mało tego w moje dłonie trafił najlepszy biały żel do zdobień, który jak chciałam przetestować już od czasu nagrywania listopadowych nowości.

Kod rabatowy ,,lakier10″

Kolor bazowy to ciemny niebieski Słowianka 236 Trendy Blue – jak ja dawno nie miałam takiego koloru na dłoniach, o ile kiedykolwiek! Do granatu mu daleko, do błękity jeszcze dalej, to po prostu niebieski – ciemny niebieski. Jednocześnie nie jest to kolor indigo, nie ma w sobie takich fioletowych poddtonów, nie znajdziecie w nim też neonowości i wyrazistości. Zresztą co ja Wam próbuję opisać, jak same widzicie! Kolor ten idealnie komponuje się z bielą, więc jej użycie było tu pewniakiem. Jednak najpierw omówmy kolejne cudeńko – mega srebrzysty brokatowy Słowianka 260 Shopping Fever. Pokazywałam Wam na instastories całą kolekcję Glitter Pleasure, dziś zobaczymy pierwszy z kolorów w akcji. Foliowy efekt srebra, bardzo mocno odbija światło, składa się z malutkich kawałeczków, które przypominają pociętą folię aluminiową. Bez problemu uzyskacie nimi pełne krycie, ale można też pokusić się o rozsmarowanie go po paznokciu jako mgiełki lub zrobienie nim cieniowania! U mnie posłużył jako całkiem spory element zdobienia. Kolory dostępne są w 2 pojemnościach: 5 ml – 28,00 zł (25,20 zł) i 10 ml – 47,00 zł (42,30 zł). Ceny w nawiasie otrzymacie przy użyciu kodu rabatowego ,,lakier10″.

Najlepszy biały żel do zdobień

Biały arter gel painting, czyli biały żel do zdobień. Uwaga…. bo mamy tutaj nowego ulubieńca! Mój poprzedni żel jest na wykończeniu, służył mi bardzo długi czas i byłam zadowolona. Gdy Wam o tym wspominałam w nowościach listopada, okazało się, że Słowianka wypuściła zestawy arter geli. Stwierdziłam, że czas na coś nowego i to była genialna decyzja! Obłędne krycie, przy mega cienkich liniach po prostu totalna biel! Produkt jest nieco rzadszy niż mój poprzedni żel, więc łatwiej nim zmalować małe elementy i bardzo ładnie pędzelek z nim ,,płynie” po płytce. Nooo jest sztos! Mam też czarny i nie zawaham się go użyć. Niech Was nie zwiedzie małe opakowanie, ono starczy Wam spokojnie na lata ;D. Kosztuje 35,00 zł (z kodem ,,lakier10″ 31,50). Produktu używamy minimalne ilości, ja sobie wykładam na podkładkę i działam. Nie trzeba na niego aplikować topu, więc ja najpierw położyłam top no wipe, a później dopiero malowałam białe zdobienie. Zobaczcie jak precyzyjne elementy udało mi się nim zmalować! I to na obu dłoniach! *.*

2 komentarze

  1. Królowa Karo

    3 stycznia 2021 at 14:09

    Już sam odcień niebieskiego jest obłędny.

Leave a Reply