Hybrydy na wiosnę – HAUL PAZNOKCIOWY – błyszczący akrylo-żel i zestaw do stemplowania Moyra

Zaszalałam z nowościami i dziś pokażę Wam nowe hybrydy na wiosnę w przepięknych pastelowych kolorach. Mało tego pojawią się również nowe akrylo-żele, tipsy do przedłużania, płytka do stemplowania z wzorami kwiatów i wiele innych nowości. Potrzebowałam kopa motywacyjnego żeby wrócić do robienia paznokci i nagrywania nowych filmów. Czasami taki powiew nowości pozwala na nowo zebrać siły i motywację. Ja bardzo jestem ciekawa tych wszystkich nowości, więc z wielką radością je dla Was przetestuję.

Błyszczący akrylo-żel i ZESTAW DO STEMPLOWANIA Moyra

Firma Moyra ostatnio bardzo pozytywnie mnie zaskakuje nowościami. Najpierw w nowościach lutego zachwycił mnie błyszczący akrylo-żel. Szczególnie zachwycił mnie akrylo-żel w kolorze Rose Gold, czyli brokatowy różowo-złoty. W marcu za to moje serce skradła płytka do stemplowania Moyra 130 In bloom. Przepiękne kwiatowe motywy na wiosnę, motyle i kilka wielkanocnych wzorów. Całość idealna zarówno do kolorowania, jak i zwykłym jednokolorowych wzorów. Oprócz tego w dzisiejszym filmie znajdziecie cały zestaw do stemplowania: stempel, płytka, lakiery do stemplowania i zdrapka. Planuję również nagrać dla Was test zestawu do stemplowania Moyra.

Z Aliexpress do paznokci

Dawno nie zamawiałam nic z Aliexpress do paznokci. Skłonił mnie do tych zakupów mój pochłaniacz, a dokładniej filtr. W końcu go wymieniłam, bo jak się okazało, stary już swoje przeżył. Nowy filtr do pochłaniacza kosztował niewiele, a od razu poprawił komfort pracy. Drugi zakup to ozdoby do paznokci z Aliexpress, dokładniej ozdoby do princess nails. Zestaw 12 sypkich ozdób w wielu wymiarach i kolorach. Teraz można szaleć z ozdabianiem.

Tipsy do przedłużania Nails Company Flexi tips

Na rynek powracają tipsy, tak, dobrze słyszycie! Marki wychodzą z nowymi tipsami, które znacznie różnią się od tych dostępnych kilka lat temu. Ja dla Was już przetestowałam ten zestaw, więc zapraszam Was do wpisu o tipsach Nails Company. Powstał również film z przedłużania tipsami Nails Company krok po kroku. Tipsy to bardzo szybka metoda przedłużania, chyba najszybsza z aktualnie dostępnych na rynku. Chociaż wiadomo, wszystko zależy od wprawy. Ważne również żeby dobrać odpowiednią metodę do swojej płytki paznokcia. Warto zaznaczyć, że nowe tipsy są bardziej elastyczne, przyklejamy je na bazę i nie musimy na nie nakładać żelu. Te cechy znacznie odróżniają je od tipsów, którymi pracowałyśmy kilka lat temu.

Hybrydy na wiosnę – lakiery hybrydowe Mama Margaret

Na koniec nowe lakiery hybrydowe Mama Margaret. Marka mało znana na rynku, ale właśnie takich planuję dla Was testować jeszcze więcej. Dziś zobaczycie jedną z ich najnowszych kolekcji, w której znajdziecie przepiękne pastelowe hybrydy.

HAUL-PAZNOKCIOWY-pastelowe-hybrydy-wiosne-blyszczacy-akrylo-zel-zestaw-stemplowania-Moyra-zakupy-Aliexpress -paznokci-Lakierowniczka
HAUL-PAZNOKCIOWY-pastelowe-hybrydy-wiosne-blyszczacy-akrylo-zel-zestaw-stemplowania-Moyra-zakupy-Aliexpress -paznokci-Lakierowniczka

Leave a Reply