Jak namalować kwiaty na hybrydach – Wild flowers

Jedna z najpiękniejszych zdobień jakie widziałam i za jakie nie wiedziałam jak się zabrać! Dlatego powstało dzisiejsze zdobienie z instruktażem i teraz każdy z Was będzie mógł zmalować je bez żadnego problemu! Jak namalować kwiaty na hybrydach? I to nie byle jakie, tylko przepiękne, cieniowane, wielokolorowe kwiaty. Właściwie będziemy malować tylko kilka różnych płatków i z tego powstanie takie cudo! Uwierzycie?! Zresztą zobaczcie same, oczywiście na filmiku, tutaj macie tylko efekt końcowy z użytymi produktami ;).

Jak namalować kwiaty na hybrydach - Wild flowers - Lakierowniczka
Jak namalować kwiaty na hybrydach - Wild flowers - Lakierowniczka

Użyte kolory bazowe

Zaczynamy od kolorów, przetestujemy dzisiaj nowości marki Maga, które pokazywałam Wam w jednym z ostatnich wpisów. Króluje tutaj kolor pomiędzy różem i fioletem, taka fuksja, Maga 2Z Be Violet! Jest to kolor, który zawsze mnie zadziwia, ponieważ mnie zachwyca! Tak, ja i różowo-fioletowy kolor. No ale nic już na to nie poradzę, pozostaje go ozdobić. Przyda nam się dziś również niebieski Maga 3Z Insomnia Blue, którym wycieniowałam tło zdobienia. Na zakończenie oczywiście brokacik, holograficzny róż Maga 845 Szuflandia. Nieziemski kolor!

Jak namalować kwiaty na hybrydzie?

Wszystkie etapy powstawania tego kwiatka zobaczycie na filmiku, opisywanie ich nie ma sensu, ponieważ ciężko wyrazić to słowami. Warto jednak zaznaczyć, że przyda Wam się biały żel do zdobień. Hybryda jeżeli jest bardzo dobrze kryjąca również da radę. Najważniejszym elementem będzie pędzelek! Potrzebujemy pędzelka do metody Zhostovo. Ja swój mam marki PB Nails i kosztował mnie ok. 30 zł. Chciałam go mieć od razu i kupiłam stacjonarnie w sklepie. Teraz bierzemy się już do malowania!

Jak namalować kwiaty na hybrydach - Wild flowers - Lakierowniczka

Tutorial z wykonaniem krok po kroku

Jak Wam się podoba to zdobienie? Macie okazję zobaczyć wiele różnych wersji kolorystycznych. Przyznam, że dobór koloru bazowego jest tutaj bardzo ważny, same zobaczcie różnice na każdym z kolorów. Która wersja kolorystyczna Ci się podoba? Jestem pewna, że teraz już wiecie jak namalować kwiaty na hybrydach. Pozostaje czekać na Wasze zdobienia, pamiętajcie że na Instagramie zawsze możecie oznaczać #Lakierowniczkainspiruje ;).

1 Comment

Leave a Reply