Jak namalować sweterek? Projekt #Lakierowniczkainspiruje 15/2021

Czas na kolejne wyzwanie, które odkrywa przed Wami projekt #Lakierowniczkainspiruje! Zapraszam Was serdecznie do wzięcia w nim udziału. To idealna metoda na trenowanie ręki, malowanie zdobień, tworzenie własnego portfolio oraz świetną zabawę! Na moim kanale znajdziecie całą playlistę projektu #Lakierowniczkainspiruje. Jako kolejne zadanie dowiecie się jak namalować sweterki? Pamiętajcie również, że nowe wyzwanie pojawia się co tydzień, więc zapraszam również do poprzednich wyzwań! Teraz zobaczcie jak namalować sweterek? 🙂

jak-namalowac-sweterki-sweather-nails-knitted-nails-zimowe-paznokcie-Lakierowniczka

Zasady projektu #Lakierowniczkainspiruje

1. Co czwartek pojawi się na YouTube nowe wyzwanie ze zdobieniem.
2. Macie czas przez tydzień (do końca środy), żeby dodać swoje zdobienie inspirowane właśnie tym filmikiem.
3. Zdobienia dodajemy na swoim profilu na Instagramie z #Lakierowniczkainspiruje (możecie również oznaczyć @Lakierowniczka).
4. Co czwartek pojawia się na instastories podsumowanie tygodnia (wszystkie Wasze prace) oraz oczywiście nowe wyzwanie.

Do zabawy możecie dołączyć w dowolnym momencie, nawet w trakcie trwania zabawy! Dodatkowo możecie realizować zadania w dowolnym czasie, powyższy harmonogram ma Was zmotywować, ale nie zmusza do sztywnego się trzymania zasad. Możecie omijać zadania i nadrabiać je w późniejszym czasie. Czujcie się swobodnie, ten projekt to przede wszystkim świetna zabawa.

Jak namalować sweterek?

Sweterkowe paznokcie to coroczny hit zimy. Ja mam na nie swoją metodę, złożoną z kilku innych i wypracowaną na przestrzeni lat. Ja dziś mam Wam do zaproponowania takie połączenia, których wykonanie możecie zobaczyć na kanale :). Towarzyszą mu również inne wersje kolorystyczne – tutaj to niekończąca się lista pomysłów na wzory i kolory!

jak-namalowac-sweterki-sweather-nails-knitted-nails-zimowe-paznokcie-Lakierowniczka
jak-namalowac-sweterki-sweather-nails-knitted-nails-zimowe-paznokcie-Lakierowniczka

Leave a Reply