Jak zorganizować ozdoby do paznokci? Porządki w cyrkoniach i brokatach!

W moim studio zwolniła się jedna szuflada, nawet nie wiecie jak na to czekałam! Oczywiście miałam na nią kilka pomysłów, ale moja dusza sroki bez zastanowienia wybrała rozwiązanie. Szuflada ta w pełni zostanie poświęcona produktom do ozdabiania paznokci. Mam tutaj na myśli zarówno brokaty, pyłki, cyrkonie, jak i żele do zdobień, naklejki, stemple i wiele, wieeeeele innych. Dziś będziecie miały okazję zobaczyć wszystkie te moje pierdołki! Pokażę Wam jak zorganizować ozdoby do paznokci i jak to wyglądało wcześniej – praktycznie wszystko upchnięte w jedno małe pudełko. Jednak najważniejszy będzie efekt końcowy, czyli jak to wygląda teraz, bo ja jestem zachwycona! Dzięki temu przemeblowaniu mam stały i łatwy dostęp do każdego produktu, a jednocześnie kreatywność jest bardziej pobudzona jak widzę je wszystkie jednocześnie, co sprawia, że ozdób tych używam znacznie częściej niż wcześniej.

Jak zorganizować ozdoby do paznokci?

Wśród dzisiejszych ozdób znajdziecie całą masę różnych produktów, jednak można je podzielić na pewne kategorie. W pierwszych pudełkach znajdują się różnego rodzaju pyłki i brokaty. W pierwszym są grubsze drobinki, natomiast w drugim drobne pyłki, które dają efekt lśniącej tafli. Kolejne okienka to ozdoby w postaci różnych cyrkonii i elementów ozdobnych, które umieszczone są w karuzelkach, dzięki temu ładnie je widać, a nie zajmują za dużo miejsca. Mam również box z neonowymi pudrami oraz lśniącymi cyrkoniami Swarovskiego i ozdobnymi bulionami, których bardzo często ostatnio używam.

Całe pudełko dostały także produkty do stemplowania – stemple, lakiery do stemplowania, zdrapki i inne niezbędne elementy. Tuż obok etuii z płytkami do stemplowania, ale również etuii z naklejkami, foliami, tasiemkami i tego typu ozdobami. Mamy również miejsce na żele do zdobień oraz pudełka z arterami. Na koniec jeden box „roboczy”, ponieważ w nim są wszystkie pozostałe elementy, np. gąbki do ombre, magnesy do kociego oka, czy chociażby wzorniki.

Porządki w cyrkoniach i brokatach!

Tak właśnie wygląda efekt końcowy, który niesamowicie mnie zachwyca. Uwielbiam patrzeć na te wszystkie błyszczące drobinki i od razu chce się je gdzieś na paznokciach zamontować. A że nic nie stoi temu na przeszkodzie to co moment dodaję je gdzieś na moich pazurkach. Podoba się Wam moja nowa szuflada? Jak zorganizować ozdoby do paznokci? Macie możliwość fajnego ułożenia, czy tak jak u mnie przed porządkami nie macie miejsca, więc wszystko upchnięte w mały pojemnik? ;D

Leave a Reply