Ozdoby i akcesoria do paznokci- ORGANIZACJA

Zrobiłyśmy już porządki w lakierach hybrydowych, czas iść o krok dalej. Dzisiaj ogarniemy wszystkie ozdoby, akcesoria i produkty służące do wykonywania zdobień. Zmotywowało mnie do tego nowe etui na płytki- ogromne i piękne. Pokazywałam Wam je na instagramie i same pisałyście, że chcecie zobaczyć jak będą w nim wyglądać płytki. Pojawiało się sporo pytań o przechowywanie, dużo osób pytało jakie ozdoby mam i używam. No to stwierdziłam, że jak już będę robić takie duże porządki, to Wam nagram co i jak. Dziś zobaczycie wszystkie ozdoby i akcesoria do paznokci, ale to nie jest koniec. Trzeci i ostatni film z serii porządków pojawi się za 2 tygodnie, a tam zobaczycie zbiór wszystkich trików organizacyjnych związanych właśnie z produktami do paznokci.

Etui na płytki do stemplowania

Sprawca zamieszania to etui na płytki, wśród których trzeba było w końcu posprzątać. Przejrzałam wszystkie płytki i ostateczne jedną wyrzuciłam, tą z Essence, która do niczego się nie nadawała. Kolejno przejrzałam nowe płytki, jeszcze nie używane i wybrałam 1-2 dla siebie, a resztę odłożyłam do rozdania dla Was. Miałam też ambitny cel wykonać dla wszystkich te karteczki prezentujące wzory. Jednak szczerze Wam przyznam, że się poddałam. Przede mną jeszcze kilka, a może nawet kilkanaście nieostemplowanych płytek. Zrobiłam więc jedną, żeby Wam pokazać efekt, a resztę odłożyłam na później (tak, wiem że później nigdy nie nadchodzi). Jednak może po jednej będzie mi łatwiej niż wszystkie od razu. W etui płytki zmieściły się idealnie, bardzo dużą zaletą są kieszonki na początku i końcu, bo tam wylądowały większe płytki, które nie mieszczą się w te mniejsze kieszonki. No efekt końcowy jest idealny, w końcu!

Organizer na naklejki, tasiemki i folie trasferowe

Naklejki, folie, tasiemki, szablony– te wszystkie ozdoby mają swoje idealne mieszanie. O nim będzie więcej w kolejnym filmie, właśnie tym z organizacją. Zdradzę Wam, że mój idealny organizer na te akcesoria, to zwykły wizytownik Donau zamówiony na Allegro. Tutaj nie miałam dużo pracy, bo przez taki idealny układ wszystko ma swoje miejsce. Odkładam je na swoje miejsce i sprawa załatwiona. Problem pojawia się gdy jest coś nowego, a miejsc już brakuje, ale zawsze można zamówić większy ;D.

Pudełko na brokaty i ozdoby

Ilość brokatów, pyłków, cyrkonii i innych ozdób może na początku nieco przytłaczać. Jednak dużym ułatwieniem są karuzele na ozdoby, zajmują mało miejsca, a ładnie oddzielają kilkanaście różnych ozdób. Zastanawiam się, czy jest sens je wszystkie trzymać. Ale za każdym razem gdy chcę je wyrzucić, to nagle okazuje się, że jednak są przydatne. W jednym pudełku znajdują się również: farbki, stemple, zdrapki, klej do folii i pozostałe mniejsze produkty służące do ozdabiania.

Żele i pędzelki do zdobień

Wśród produktów do ozdabiania paznokci nie mogę pominąć żeli do malowania wzorów. Zdecydowanie najczęściej korzystam z bieli i czerni z Victoria vynn. Jednak wśród nich znajdziecie też bardzo gęstą biel Indigo, kolorowe żele z Aliexpress (nadal nie przetestowane ;O). Nie zabraknie też spider geli oraz żeli z suszonymi kwiatkami. Do nich niezbędne są pędzelki, no i tu pojawia się pytanie. Był już wpis o pędzelkach, ale nadal pojawia się mnóstwo pytań. Sporo też zamówiłam nowych cienkich pędzelków. Może chcecie zobaczyć nowy test cienkich pędzelków do zdobień?

Ozdoby i akcesoria do paznokci

6 komentarzy

 1. Drzemiace-Piekno.pl

  3 marca 2020 at 21:24

  Szaleństwo, ale to etui na płytki świetne. Na naklejki też korzystam z wizytownika 😀

  1. Lakierowniczka

   4 marca 2020 at 10:53

   Hihi, no szaleństwo! Ale co poradzić ;D.

 2. Monica Hein

  8 marca 2020 at 21:47

  Super ! duzo tego ale jak fajnie poorganizowane

  1. Lakierowniczka

   9 marca 2020 at 15:01

   Trochę jest, ale pozbierało się z wielu lat, a tu się nic nie psuje, więc nie ma sensu wyrzucać, na pewno się przyda 🙂

Leave a Reply