Kalendarz stylistki 2023 – NOWOŚCI październik 2022

Nowości października 2022, czyli wszystkie produkty do stylizacji paznokci wprowadzone na rynek w październiku. Oczywiście na początek zobaczcie jaki możecie wybrać w tym roku kalendarz stylistki 2023. Pojawi się nowa marka na rynku, czyli Melody of Beauty. Jedną z nowości jest też NeoNail Futuro Touch, składana lampa do utwardzania paznokci hybrydowych.

KODY RABATOWE październik 2022

Enbio: lakierowniczka (na claveclub.pl)
Słowianka: lakier10 (10% rabatu + gratis)
B.loves plates: lakierowniczka (10% rabatu)

Kalendarz stylistki 2023

Co roku w nowościach pokazuję Wam kalendarze stylistek, czyli te wypuszczone przez firmy paznokciowe. W tym roku jest ich całe mnóstwo, więc jest w czym wybierać, chociaż ceny mnie bardzo zaskoczyły! Pierwszy kalendarz Eclair, czarny w rozmiarze B5 o układzie tygodniowym (59 zł). Victoria vynn biały z gumką, format A4, układ tygodniowy (79 zł). Makear w złotym kolorze, B5 i tygodniowy układ (90 zł). Nails Company to jedyny wybór na spirali, jasny marmur i złoto, B5 i układ tygodniowy (79,99 zł).

Słowianka to piękny kalendarz w kolorze czarnym ze złotym marmurem o układzie tygodniowym, więc macie wybór kolorystyczny. Indigo beżowy kalendarz A5 i tygodniowy układ (49 zł). Matka Polka Hybrydowa ma kalendarz z motywem liści dostępny w 2 wersjach kolorystycznych, rozmiar B5 i tygodniowy układ (99 zł). Na koniec Silcare, czarny kalendarz A5, który jako jedyny ma dziennym układ (40 zł).

Melody of Beauty i NeoNail Futuro Touch nowa lampa

Melody of Beauty to nowa marka na rynku, która w swojej ofercie ma dostępne bazy klasyczne i budujące oraz topy matowe i błyszczące. W ofercie mają duża gamę kolorystyczną lakierów hybrydowych oraz wszystkie niezbędne do wykonania stylizacji preparaty pomocnicze. Na kanale YouTube możecie znaleźć recenzję z pierwszym wrażeniem produktów tej marki, więc możecie ją bliżej poznać. Makear Autumn collection w 10 kolorach. NOX 4 nowe kolory żele Shape it! Vasco i 12 nowych żeli budujących. Palu cosmetics kolekcja 7 kolorów o nazwie Toronto. NeoNail – lampa Futuro Touch, która jest lampą składaną, będzie rewelacyjna dla osób działających mobilnie. Ma dostępne różne tryby czasowe i działa na dotyk. Następnie nowość NeoNail Midnight Match to 12 kolorów, które podzielone są na 6 odcieni i drugie 6 w wersji brokatowej, są one dobrane parami. Indigo 4 nowe folie transferowe.

Nowe duo formy do przedłużania akrylo-żelami

Mistero Milano flashowa kolekcja Reflect w 9 kolorach. Mollon PRO 6 kolorów kolekcji Feel the fall. PB Nails 3 kolory kolekcji Drop 3.0. Reforma błyszczące bazy Cover base flakies 3 odcienie i 4 brokatowe. Elarto 5 baz Rubber Base Sparkling i 5 błyszczących Party Topów. Nowa w tej serii firma Madler i kolekcja Autumn i Autumn part 2 – obie po 6 kolorów. Nails Company urodzinowa kolekcja 13 błyszczących o nazwie 18 years together. Neess Zodiakara – 6 kolorów. SPN 3 kolory ChocoBox. Słowianka nowe duo formy: maxi, square i almond. Następnie tipsy i klej oraz najciekawsza nowość, czyli nowe artery w 7 jesiennych kolorach. Hihybrid kolekcja Fiesta w 5 kolorach.

O.NAIL 8 kolorów In Touch. NUB Night Light 7 błyszków. Victoria vynn mega base nude i Bottle gel naked nude. Nailac mała lampka na klamerkę oraz 3 kolory Spice Latte. YOSHI Hard base i Semilac nowa aplikacja i limitowany kolor My Semilac. Didierlab meta baza, EM Nail 5 Gummy Base i 10 kolorów kolekcji Lunar Spell. Na koniec Claresa i 4 kolory żeli Soft & easy.

Leave a Reply