Lakiery i żele do stemplowania

Długo brałam się za ten wpis i film, bo przyznam, że trochę z tym było zabawy. Przygotować, wystemplować, nagrać i zmontować kilkadziesiąt różnych lakierów i żeli to nielada wyzwanie. Jednak mi samej był już taki wzornik potrzebny, aby nie musieć za każdym razem szukać i odkręcać każdego słoiczka i tubki. W końcu po obronie znalazł się wolniejszy dzień i rozpoczęłam wielkie stemplowanie. Zobaczycie tutaj lakiery i żele do stemplowania, wszystkie przeznaczone są stricte do tego. Linki macie jak zawsze pochyloną czcionką oznaczone.

Lakiery klasyczne do stemplowania- Born Pretty Story

We wpisie przedstawię lakiery i żele do stemplowania i zacznę od tej pierwszej grupy. Mamy tutaj różne firmy i różne serie. Z Born Pretty jest ich zdecydowanie najwięcej i to w 3 różnych seriach: owalnych z perłową nakrętką, małych w kwadratowych buteleczkach oraz większych w buteleczkach prostokątnych (chyba już niedostępne). Jeżeli chcecie poznać konkretne nazwy i numery kolorów to pokazuję je na filmiku :). Te w owalnych buteleczkach z perłowymi nakrętkami są najnowszymi dostępnymi na Born Pretty i cały czas pojawiają się nowe kolory. Wśród moich można znaleźć: perłowy, czerwony, błyszczący fiolet, róż i fiolet. W małej kwadratowej butelce mam fiolet i biały, te nadal są dostępne na stronie w wielu kolorach.

Klasyczne lakiery- B. loves plates i Moyra

Kolejna pula lakierów to jedne z moich największych nowości, czyli lakiery do stemplowania od B. loves plates. Aktualnie posiadam, aż 5 różnych kolorów: pomarańczowy B. an Orange, czarny B. a Black Hole, różowe złoto B. a Rose Gold, złoty B. a Pure Gold oraz ciemne, stare złoto B. a Royal. Te trzy ostatnie w złotym kolorze dostępne są w zestawie Golden Trinity, który pozwala Wam nieco oszczędzić :).

Przy klasycznych lakierach do stemplowania muszę jeszcze wspomnieć o wyjątkowym lakierze do stemplowania folią transferową i pyłkami od Moyra. Jest to Moyra foil polish czarny, o nim już nie raz wspominałam, ale to na prawdę interesujący produkt.

Żele do stemplowania Elisium

Oprócz produktów klasycznych mam też sporo żeli do stemplowania od Elisium. Przedstawiałam Wam je przy okazji wpisu o stemplowaniu warstwowym 3D. Trzeba pamiętać o ich utwardzaniu w lampie, jednak dzięki temu mamy bardzo dużo czasu i możemy pracować sobie powoli dopracowując każdy element. Więcej różnic przedstawiłam Wam na filmie, który znajdziecie pod koniec wpisu.

Lakiery i żele do stemplowania- CO WYBRAĆ?

Teraz czas podsumować całość, żebyście wiedziały na który produkt postawić. Odpowiedź jednak nie jest tak prosta jakby się wydawało. Starałam się całość opowiedzieć i precyzyjnie przedstawić na filmie, więc musicie go obejrzeć. Dodatkowo widzicie tam każdy etap stemplowania każdym z tych lakierów, mam nadzieję, że ten film Wam pomoże dokonać najlepszego wyboru.

5 komentarzy

 1. Świat Pani Domu - Ola

  30 lipca 2019 at 18:23

  Stemple zawsze mnie zachwycają – fajny efekt robią na paznokciach 🙂

 2. Drzemiace - Piękno

  30 lipca 2019 at 21:24

  Wow, kawał roboty! Wyobrażam sobie, jakie to musiało być praco i czasochłonne 🙂

  1. Lakierowniczka

   1 sierpnia 2019 at 18:34

   Się nastemplowałam, ale było warto! Dla Was, bo możecie obejrzeć wszystkie wzorniki i dla mnie samej, bo znacznie łatwiej jest mi szukać i dobierać kolory 🙂

 3. ImG

  1 sierpnia 2019 at 23:03

  Na czym polega pokaz Semilac? To jest dla wszystkich czy jakiś kurs?

  1. Lakierowniczka

   5 sierpnia 2019 at 09:26

   Pokazy są dla osób, które się zapiszą i opłacą pokaz. Na pokazie stylistki pokazują zdobienia oraz nowe trendy. Jednak przyznam, że aktualnie jest to ogromne wydarzenie, ale pod względem ilości osób. Jak byłam na pierwszym pokazanie nie było nawet 100 osób i było super, teraz jest tyle osób, że ciężko coś widzieć, słyszeć, już nie mówiąc o podejściu i spokojnych zakupach 😀

Leave a Reply