Najlepsze SERUM DO PAZNOKCI! – denko i haul

Zapraszam Was na film łączący denko zużytych produktów oraz haul z nowościami. Dlaczego? Ponieważ większość z tych zużytych produktów zamieniłam na nowe i chcę żebyście je poznali. Pokażę Wam co zużyłam w ostatnich miesiącach, czy mi się sprawdziło i czy polecam? A może wrócę do któregoś z tych produktów? Mam też sporo nowości, które w ostatnim czasie do mnie trafiły i które z przyjemnością testuję! Zdradzę Wam, że znajdzie się tam najlepsze serum do paznokci! To moje już nie wiem które opakowanie i musicie go poznać! Zobaczcie co mam Wam dziś do pokazania!

Jeżeli chcesz być na bieżąco z wszystkimi nowościami, koniecznie śledź serię nowości z każdego miesiąca – playlista! Zobaczcie chociażby ostatni wpis o nowościach lipca 2023 :).

Najlepsze SERUM DO PAZNOKCI – serum Aarkada TC16

To produkt do którego cały czas wracam! Moje już kolejne opakowanie właśnie do mnie przyszło. Ma je moja mama, kuzynka, przyjaciółka i większość bliskich mi osób. Polecam je osobom z osłabioną płytką, ale również do pielęgnacji zapobiegawczej. Fajnie działa regenerująco, pielęgnuje naszą płytką i skórki. Zawiera naturalny kolagen, który pobudzający skórę do syntezy kolagenu ustrojowego. Ważne jest również działanie antyseptycznym, przeciwbakteryjnym i przeciwgrzybiczym, dzięki olejowi z drzewa herbacianego. Czym leczyć onycholizę? To serum natłuszcza i regeneruje skórę, super sprawdza się chociażby przy onycholizie.

najlepsze-serum-do-paznokci-aarkada-tc16-czym-leczyc-onycholize-denk-haul-Lakierowniczka

DENKO i HAUL – Co polecam? Do czego wrócę?

Po lewej stronie znajdziecie produkty, które zużyłam w ostatnim czasie. Jest tutaj żel w butelce Victoria vynn Bottle gel, akrylo-żel Elisium Milky oraz żel z Madam Glam. Zużyłam kolor biały i czarny od Madam Glam. Kolejno 2 odżywki do paznokci i jeden piaskowy lakier klasyczny z Golden Rose. Wśród baz znalazły się 3: Molly Lac, Yenn PRO Slavic Cover oraz FOZ Base Power.

Po prawej stronie nowości, które właśnie testuję i myślę, że Was zaciekawią. Żel w butelce Cosmetic Zone Gelly Be oraz akrylo-żele od Kabos. Kolor czarny DEYNN Nails Black Panther i kilka innych kolorów tej firmy. Klasyczna odżywka do paznokci z Regenerum i baza Deynn nails Milky Rose. Na koniec dwie mega ciekawe nowości – top Reney oraz najlepsze kopytko Staleks Expert.

2 komentarze

  1. saler

    10 stycznia 2024 at 07:35

    Super artykuł o serum do paznokci! Zawsze szukałam skutecznego produktu, teraz mam kilka propozycji do przetestowania. Dzięki za podzielenie się swoimi doświadczeniami!

  2. cocosanka

    26 stycznia 2024 at 08:01

    Zawsze miałam problem z paznokciami, ale teraz mam kilka propozycji serum do wypróbowania. Dzięki za pomoc!

Leave a Reply