Zamówienie z JustNails – urlop macierzyński – VLOG

Zapraszam Was na sierpniowego vloga, w którym poruszę bardzo ważny, ciekawy i aktualny temat, czyli urlop macierzyński. Pokażę też nowe zamówienie z JustNails – będziemy testować nowe produkty!

Urlop macierzyński – skąd ta nazwa?

Jak większość z Was kojarzy, w marcu naszą rodzinkę zasilił nowy człowieczek – Tadzio. Stąd też jak większość mam, wybrałam się na URLOP macierzyński. No właśnie, URLOP! Kto to tak nazwał i dlaczego? Wydaje mi się, że ten czas, to jednak nie urlop, ale najintensywniejszy, najtrudniejszy i przede wszystkim najbardziej odpowiedzialny okres w naszym życiu! Ja nazwałabym to inaczej, a jakie jest Twoje zdanie?

Zamówienie z JustNails – TESTUJEMY NOWOŚCI!

Jednak nie mogłam się powstrzymać i zamówiłam pyłki w płynie z Hessi! 50 zł za to małe opakowanie pyłku to czyste szaleństwo! No ale dobra, niech będzie, przetestujemy! Wzięłam również 2 zestawy silikonowych form do frencha, których używamy w połączeniu z dual formami. Wybrałam jedne z Nails Company silicon form oval, a drugie z Elarto french form #2- co je różni? Zobaczymy! Pędzelek Elarto Gel Brush Oval – zapisany miałam już długo na liście, zapowiada się genialnie do żelu! Na koniec frez, stożek do skórek z czerwoną gradacją oraz gratis kolor Claresa So Simple 1. Przyznam, że sama jestem sobie winna za te zakupy, ponieważ większość nich poznałam dzięki serii nowości, która niesie nowy odcinek co miesiąc. Warto zobaczyć sobie odcinek nowości lipca 2023 :).

2 komentarze

 1. Patrycja

  22 sierpnia 2023 at 21:51

  Zgadzam się, słowo „urlop” to nadużycie 😅bo tak naprawdę gdy ma się dzieci to nigdy nie ma prawdziwego urlopu, to praca 24/7. Wiem co mówię, mam trójkę urwisów. Zdrówka, cierpliwości i powodzenia z maluszkiem 🤗

  1. Lakierowniczka

   29 sierpnia 2023 at 16:09

   3 to na prawdę wyzwanie! Mając jednego maluszka to już wiem doskonale o czym mowa, a przy 3 to szaleństwo :D. Pozdrawiamy <3

Leave a Reply