NAJWIĘKSZE ZMIANY – czy Lakierowniczka znika z YouTube? VLOG LUTY 2023

Ten rok to dla nas jedna wielka zmiana. Poczynając od przeprowadzki, przez mieszkania w nowym domu i urządzanie każdego pomieszczenia. Część tych działań możecie zobaczyć we vlogu ze stycznia oraz wpisie na blogu. Również Lakierowniczka zyskuje nowe oblicze, ponieważ powoli powstaje jej nowa siedziba. Póki co leży w kartonach, ale każdy dzień wyjmuje na świat kolejne produkty i rozkłada je w odpowiednich miejscach. Jednak to nie koniec zmian…. TO DOPIERO POCZĄTEK! Lakierowniczka znika z YouTube? Zmiany się rozpędzają i niosą nam kolejną, ogromną wiadomość, o której jest właśnie dzisiejszy vlog.

ZOSTANIEMY RODZICAMI czy LAKIEROWNICZKA ZNIKA Z YOUTUBE

Co się dzieje? Co to zmiany? ZNIKAM? Nie, nie! Ale zmiany nastąpią i na pewno trochę będą one wyczuwalne na kanale i mediach społecznościowych. O CZYM MOWA? Już za moment, dosłownie za chwilę zostaniemy rodzicami! Ogromna wiadomość, która obróci nasz świat do góry nogami! Jesteśmy przeszczęśliwi, że jeszcze dosłownie moment i nasz dom będzie miał nowego lokatora. Właściwie już ma, tylko że na razie grzecznie leży w brzuchu mamy i pozwala dalej pracować. Niewątpliwie jest to wydarzenie, które będzie miało wpływ również na działalność Lakierowniczki. Jednak robiłam co w mojej mocy, aby przygotować się na nadejście malucha i nagrać trochę materiału do przodu. Więc głęboko wierzę w to, że uda się zapełnić każdy wtorek i nie odczujecie braku mojej osoby. Na mediach społecznościowych może faktycznie dzieje się trochę mniej, jednak całe czas staram się pojawiać. Jedynie ilość stylizacji na pewno nieco się zmniejszy, jednak będzie dużo fajnych i wartościowych treści!

Wiele się zmieni, ale na pewno nie porzucę Lakierowniczki. Wiele lat pracy, ale przede wszystkim grono wspaniałych odbiorców to zdecydowanie coś o co warto dbać. Mam nadzieję, że szybko uda nam się zgrać i wrócę do nagrywania. Zapasy starczą nam na małą chwilę, a jestem pewna, że zrozumiecie i poczekacie ;). CZY LAKIEROWNICZKA ZNIKA Z YOUTUBE? Na pewno NIE :).

Leave a Reply