Neonowe spider gum Semilac

Wiecie, że uwielbiam spider gele! To formuła, która pozwala stworzyć świetne zdobienie przy minimalnym wysiłku. jeżeli macie problem z prostymi i cienkimi liniami to będą one idealnym rozwiązaniem. Dla osób bardziej zaawansowanych można użyć ich jako dodatek to zdobień. Ja robiła owocowe zdobienie z dodatkiem spider gelu. Dotychczas m8iałam srebrny i złoty spider gel z Silcare oraz czarny i biały spider gel z Aliexpress (klikając w nazwy zobaczycie ich testy). Przyszło lato, a z nim kolejna nowość, czyli neonowe spider gum od marki Semilac!

Neonowe Spider gum Semilac

Dostępne są 4 nowe kolory spider gum od marki Semilac z czego 3 są dostępne w limitowanej wersji, a jeden trafia do oferty na stałe. Wśród kolorów można spotkać prawdziwie neonowe odcienie. Semilac Spider gum 06 Neon Orange to energetyczny pomarańczowy. Spider gum 07 Neon Yellow to żółty, który najbardziej spodobał mi się w opakowaniu. Natomiast w jego przypadku na ciemnych bazach intensywność nieco zanika. Możecie sobie porównać to w zdobieniu. Ogromnym zaskoczeniem okazał się dla mnie kolor 08 Neon Green. Bardzo neonowy zielony, który perfekcyjnie kryje zarówno na jasnych, jak i ciemnych kolorach. Jest bardzo intensywny na każdej bazie, nawet czarnej! Ostatni to kolor, który trafia do oferty na stałe, czyli Semilac Spider gum 09 Red. Jest to klasyczna czerwień.

Zdobienie na białej i czarnej bazie

W takich testach neonów najlepiej sprawdzają się te wymagające kolory bazowe. Dlatego właśnie wybrałam bazę czarną i białą. Jednak oczywiście nie mogłam po prostu pomalować paznokci na ten kolor. Postanowiłam połączyć te kolory na każdym z paznokci w innej formie. Każdy paznokieć jest przecięty na pół: wzdłuż, wszerz lub na skos. Pomieszałam również spider gum w różnych kombinacjach. To zdobienie było idealne do testowania, ale z czasem przyznam, że spodobało mi się to połączenie. Najbardziej podobają mi się paznokcie przecięte na skos z dodatkiem zielonego spider gelu. Ta zieleń to dla mnie spore zaskoczenie, podoba mi się jej intensywność na czerni i widoczność na bieli. Który kolor i połączenie najbardziej Ci się podobają? 🙂

4 komentarze

  1. lukaszmakeup.pl

    30 czerwca 2020 at 17:36

    Skojarzyło mi się z kolorowymi piorunami ;p Super wyszło 😀

  2. Drzemiace-Piekno.pl

    30 czerwca 2020 at 21:52

    Kolory zdecydowanie dla mnie, a i też lubię korzystać z tego typu produktów 🙂

Leave a Reply