Nowości do paznokci na rynku kosmetyczny – odc. 6 – czerwiec 2020

Pierwsze pół roku już za nami, jednocześnie oznacza to już 6 odcinek serii z nowościami na moim kanale. Czerwiec 2020 przyniósł nam sporo nowości do paznokci na rynku kosmetycznym. Jak zawsze przypominam Wam o poprzednich odcinkach z nowościami. Warto też zapamiętać, że po takich filmach pojawiają się testy produktów z nowości, zostawiam Wam link do playlisty. No to zabieramy się za kolejny odcinek! 🙂

Hihybrid Butterflies

Zaczniemy od nowości marki Hihybrid, czyli kolekcji Butterflies. Składa się ona z 9 kolorów, bardzo różnych i o innych wykończeniach. Mamy 4 intensywne i jednocześnie rozbielone kolory. Pozostała piątka to błyski: 1 perłowy (wykończenie za którym nie przepadam) oraz 4 brokatowe cuda.

hihybrid-butterflies-nowosci-do-paznokci-Lakierowniczka (2)

Indigo Fluomania

W marce Indigo czyste szaleństwo w postaci kolekcji Fluomania. Wśród nowości znajdziemy, aż 11 intensywnych i neonowych kolorów.

Indigo-fluomania-nowosci-do-paznokci-Lakierowniczka (1)

Reforma Glass Collection

Reforma Glass Collection to 13 nowych kolorów. Nazwa mnie trochę zmyliła, bo glass to zawsze oznaczało półprzezroczyste kolory, dające efekt szkła. W tym przypadku jest inaczej, bo kolory wyglądają całkiem normalnie, chyba że to zdjęcia pokazują inny efekt niż w rzeczywistości?

Reforma-glass-collection-nowosci-do-paznokci-Lakierowniczka (4)

Semilac Neon Spider Gum i frezarka

Wśród nowości marki Semilac znajdziecie 4 nowe neonowe spider gum. To nic innego jak neonowa wersja popularnych od dłuższego czasu spider geli. Dostępne nowe kolory to neonowy żółty, zielony i pomarańczowy oraz czerwień. Kolor czerwony trafia do oferty na stałe, natomiast pozostałe kolory to produkty limitowane. Jeżeli macie ochotę zobaczyć efekty końcowe, to test neonowych spider geli już jesy na kanale. Drugim produktem jest kompaktowa frezarka.

Semilac-neonowe-spider-gum-frezarka-nowosci-do-paznokci-Lakierowniczka (5)
Semilac-neonowe-spider-gum-frezarka-nowosci-do-paznokci-Lakierowniczka (5)
Semilac-naeonowe-spider-gum-frezarka-nowosci-do-paznokci-Lakierowniczka (2)

NeoNail Women’s Diary i nowe LOGO

Tutaj możecie zaobserwować nowe logo marki, znacznie prostsze i minimalistyczne od poprzedniego, ale czy ładniejsze? Oprócz tego pojawił się top Glow Sparkling. Kolejna i moim zdaniem bardzo ciekawa nowość to kolekcja Women’s Diary, która zawiera 9 kolorów. Bardzo spodobał mi się sposób jej zaprezentownia.

Neo-nail-women-diarys-nowosci-do-paznokci-Lakierowniczka (1)

Nailac Glow Flow

4 nowe, intensywnie błyszczące pyłki to propozycja Nailac kolekcja Glow Flow. Dwa odcienie złota, srebro i róż, które można aplikować na różne sposoby i uzyskiwać wiele efektów.

nailac-glow-flow-nowosci-do-paznokci-Lakierowniczka (5)

Clavier H!brid

Pierwszy raz w nowościach gościmy markę Clavier i nową kolekcję H!brid. Jest to właściwie nowa seria w której skład wchodzi 57 kolorów.

Clavier-h!brid-nowosci-do-paznokci-Lakierowniczka

SPN Nails Galaxy Glam i Summer Fun

Marka SPN powróciła z nowościami i to z przytupem. Kolekcja Galaxy Glam to 7 bardzo brokatowych kolorów. Wszystkie one są bardzo uniwersalne, przechodzące od tonacji srebrnej do złote / różowego złota. Druga kolekcja SPN Summer Fun i 9 intensywnych kolorów.

SPN-galaxy-glam-summer-nowosci-do-paznokci-Lakierowniczka (1)
SPN-galaxy-glam-summer-nowosci-do-paznokci-Lakierowniczka (2)

Nails Company Hawaii Girls

Najświeższa nowość to kolekcja Nails Company Hawaii Girls i 12 głównie jasnych i świeżych kolorów. W całej kolekcji znajdziecie tylko 3 intensywniejsze odcienie.

nails-company-hawaii-girls-nowosci-do-paznokci-Lakierowniczka (2)

Victoria vynn Dance Collection

Tutaj nietypowo dla tego okresu, ponieważ Victoria vynn wprowadziły kolekcja Dance Collection. Zawiera ona 5 delikatnych odcieni pastelowego różu i nude.

Victoria-vynn-Dance-collection-nowosci-do-paznokci-Lakierowniczka

Wibo #Fitfreak

W końcu doczekaliśmy się nowych kolorów hybryd od Wibo #Fitfreak. Kolekcja przyniosła nam 5 nowych kolorów w tym odcienie różu, koralu i biel.

Biedronka – NIUQI neony i bazy kauczukowe

Firma NIUQI poszalała i w Biedronkach pojawiło się sporo nowości. Najpierw baza, superbaza, super top oraz top brokat i 8 nowych kolorów. Następnie kolekcja 9 neonów! Kolory są bardzo intensywne i przyznam, że kusi mnie zobaczyć jakie będą miały krycie *.*. Dodatkowo pojawiła się informacja o powrocie baz kauczukowych, tym razem mają być dostępne w aż 8 kolorach. Test 4 wcześniej dostępnych kolorów macie na blogu.

NIUQI-neony-bazy-kauczukowe-nowosci-do-paznokci-Lakierowniczka (1)
NIUQI-neony-bazy-kauczukowe-nowosci-do-paznokci-Lakierowniczka (5)
NIUQI-neony-bazy-kauczukowe-nowosci-do-paznokci-Lakierowniczka (3)

Clearjellystamper płytka Crazy plant Lady

Zagraniczna marka, której wcześniej nigdy u mnie nie było, nawet jej nie śledziłam w mediach. Jednak w czerwcu wypuścili produkt, o którym muszę wspomnieć! Jest to nowa płytka CjS-LC007. Nie jest to zwykła nowość, ponieważ płytka powstała we współpracy z blogerką Redheadnails. Serdeczne gratulacje dla Madzi! Płytka nazywa się Crazy Plant Lady i idealnie obrazuje autorkę. Znajdziecie na niej same roślinne motywy!

cleary-jelly-stamper-crazy-plant-lady-nowosci-do-paznokci-Lakierowniczka (1)

Madam Glam Made in Color

Jak w każdy pierwszy dzień miesiąca marka Madam Glam wypuszcza dla nas nowość. Tym razem jest to bardzo kolorowa kolekcja Mada in Color, nawet na buteleczkach mamy kolorową tęczę. Kolory w kolekcji mają w sobie błyszczące holo drobineczki. W kolekcji znalazły się również Polygele w wersji termicznej.

Madam-Glam-Made-in-color-nowosci-do-paznokci-Lakierowniczka (4)

Born Pretty tusze w pisaku

W ostatnim (jednocześnie pierwszym) vlogu na kanale pokazywałam Wam kilka nowości marki Born Pretty. Były tam m.in. tusze do zdobień w pisaku. Moją uwagę na stronie przykuł też nowy dostępny przezroczysty stempel. Wizualnie jest on zupełnie inny od wcześniej dostępnych, dodatkowo ma błyszczące elementy. Więc chyba rozumiecie mój zachwyt ;D.

Nowości do paznokci na rynku kosmetyczny – odc. 6 – czerwiec 2020

Zapraszam Was do obejrzenia filmu, a w nim nie tylko produkty, ale również moja opinia na ich temat. Zawsze pod koniec filmu robię też małe podsumowanie i wskazuję mniej więcej 3 moim zdaniem najciekawsze produkty. Dajcie znać jak podobają się Wam nowości, które przyniósł nam miesiąc czerwiec 2020? Które z nich chcecie zobaczyć w teście? 🙂

1 Comment

  1. Królowa Karo

    10 lipca 2020 at 20:46

    Jaka feeria barw 🙂 aż się chce poszaleć 🙂

Leave a Reply