Opublikowano 31 komentarzy

Nietypowy negative space? ;)

Ten typ zdobienia przypada mi do gustu właśnie w takich stylizacjach 😉
Wystarczą mi tylko małe element widocznej płytki 🙂

FACE: Lakierowniczka
INSTA: lakierowniczka
(NOWE KONTO!)
 

 No to teraz odrobinę o kolorach!
Głównym kolorem jest pastelowo-koralowo-brzoskwiniowy!
Dolce Vita Nails 311 Coral Dream!
Towarzyszy mu mój ulubiony błękit 052 Lazure Blue (poprzedni POST)
Małym dodatkiem jest 001 Silver Rockstar! 🙂

31 komentarzy do “Nietypowy negative space? ;)

  1. Bardzo lubię takie nietypowe zdobienia 🙂 świetne połączenie kolorów i ten brokat złoty rewelacyjny 🙂
    Jeśli możesz kliknij w linki TUTAJ, dzięki :*

  2. Bardzo pomyslowy negative space 🙂

  3. Bardzo niespotykane zdobienie!
    Śliczne pazurki i te zdjęcie na tle wiatraków <3

  4. Całkiem ładnie to wygląda 🙂

  5. ładne zdobienie 🙂 super kolory!

  6. połączenie kolorków jest genialne 🙂 a zdobienie wygląda interesująco

  7. Ślicznie 🙂 Uwielbiam połączenie tych dwóch kolorów.

  8. Kreatywne. Bardzo ładne 🙂

  9. Fajne zdobienie, świetny błękit. Jesteś zadowolona z tych hybryd Dolce Vita? 🙂

    1. Ja jestem bardzo zadowolona z hybryd DVN, świetnie mi się na nich pracuje, cena w przeliczeniu na 1 ml produktu wypada bardzo fajnie, a kolorki szczególnie z nowej kolekcji mają genialne 😉 Jeżeli masz ochotę poczytać o wszystkich parametrach zajrzyj do postu o porównaniu hybryd: http://madziulowepaznokcie.blogspot.com/2016/07/porownanie-lakierow-hybrydowych.html

  10. Takiego negative spece jeszcze nie widziałam 😉 fajny pomysł!

  11. Bardzo ładne wykonanie! 🙂
    Pozdrawiam! 🙂

  12. Bardzo ładny manicure, super pomysł na zdobienie 🙂

  13. Bardzo ładnie wszystko ze sobą wygląda. 🙂

  14. Nie przepadam za negative space, ale bardzo podoba mi się to połączenie kolorków 🙂

  15. bardzo pomysłowa, raz robiłam negative space 🙂

  16. Nietypowy ten negative, ale bardzo ładny 🙂

  17. Bardzo ciekawy pomysł 🙂 super! 😀

  18. To zdobienie przebija wszystko! Mega! 🙂

  19. Kolorki fajne… tylko jak dla mnie troszkę dziwnie to wygląda, może zmęczenie mi się wkrada… ale troszkę wygląda to dla mnie tak… jakby po prostu został ci tylko kawałeczek paznokcia… Odwrotne użycie kolorów wyglądałoby chyba lepiej… ale może faktycznie jestem przemęczona i źle widzę 😛

    1. hM… Myślę, że to kwestia gustu, dla mnie właśnie tak dobrane kolorki miały swój urok, a myślę, że przez srebrne wykończenie doskonale widać, gdzie zaczyna się pazurek 😉

  20. Bardzo zgrabnie to wyszło 🙂 Oryginalny pomysł

  21. Wow 🙂 świetny efekt 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *