Opublikowano 31 komentarzy

Zaległe na bogato! :D

Mam mnóstwo zdobień, które czekają już spory czas żeby się tu pojawić!
Czas nadrobić pewne zaległości )
Zamierzam teraz przeplatać stare zdobienia z tymi nowymi 😉

FACE: KLIK
INSTA: KLIK
Zdobienie zostało przeze mnie ręcznie zmalowane 😉
Kolorki tu obecne to Semilaci: 001, 020 oraz 055 🙂
Wiem, że to raczej wersja z lekkim przepychem, 
ale chciałabym poznać wasze zdanie na ten temat 🙂

31 komentarzy do “Zaległe na bogato! :D

  1. Bardzo podobają mi się wzorki na paznokciach, śliczne mani 🙂

  2. Lubię jak się dzieje na paznokciach, ale tu dzieje się zdecydowanie za dużo jak dla mnie 😀

    1. Czyli tak jak ja jesteś zwolenniczką skromniejszych wersji? Sam w sobie każdy wzór mi się podobał, razem jednak mnie również przerosły :d Ale klient nasz pan 😀

    2. Może nie tyle skromniejszych, co po prost bardziej spójnych 😀 Dla mnie kropeczki już wykluczają obecność kreseczek 😀 Każdy wzór osobno bardzo mi się podoba, szczególnie łapacze i kreseczki właśnie 😀

    3. Dobrze powiedziane D:

  3. Każdy wzór jako pojedynczy akcent wyglądałby na paznokciach rewelacyjnie. Razem tworzą trochę przytłaczającą całość. Zdecydowanie jestem zwolenniczką bardziej stonowanych zdobień 🙂

  4. bardzo wpadły mi w oko wzory z białych paznokci 😀

  5. Fajnie wyszły dmuchawce :).

  6. Ja jestem na tak, uwielbiam kolorowe zdobienia 🙂

  7. super zdobienia, razem może ciut za dużo ale osobno są prześliczne i precyzyjnie wykonane 🙂

  8. Wszystko wygląda dobrze i mi się podoba. 🙂

  9. Jak zawsze wyszły Ci pięknie 🙂

  10. Wow, rzeczywiście na bogato! Podobają mi się 🙂

  11. Dużo się tu dzieje, ale ja w sumie lubię takie paznokcie 😉

  12. Faktycznie dużo się dzieje na paznokciach, ale podobają mi się te zdobienia 🙂

  13. Ja tam lubię na bogato na paznokciach 🙂

  14. ooo dzieje się całkiem sporo na tych paznokciach 🙂

  15. Podobają mi się 😀 Bardzo fajne wzory 🙂

  16. kropki i paseczki super 🙂

    Pozdrawiam,
    ANRU

  17. Super!! Choć bardziej wiosennie niż jesienie 🙂

  18. Chyba zgodze się tu z resztą, osobno super, razem – jednak ciut za dużo 🙂

  19. świetne pazurki! <3 pozdrawiam:*

  20. Jak dla mnie za dużo się dzieje – w mojej pracy nie zdałyby egzaminu. Ale wzorki są śliczne i każdy osobno dlaczego nie…?

  21. Jak dla mnie zdobienie jest bardzo ładne, wszystko do siebie pasuje 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *