
Mam mnóstwo zdobień, które czekają już spory czas żeby się tu pojawić!
Czas nadrobić pewne zaległości )
Zamierzam teraz przeplatać stare zdobienia z tymi nowymi 😉
FACE: KLIK
INSTA: KLIK
Zdobienie zostało przeze mnie ręcznie zmalowane 😉
Kolorki tu obecne to Semilaci: 001, 020 oraz 055 🙂
Wiem, że to raczej wersja z lekkim przepychem,
ale chciałabym poznać wasze zdanie na ten temat 🙂






Bardzo podobają mi się wzorki na paznokciach, śliczne mani 🙂
Lubię jak się dzieje na paznokciach, ale tu dzieje się zdecydowanie za dużo jak dla mnie 😀
Czyli tak jak ja jesteś zwolenniczką skromniejszych wersji? Sam w sobie każdy wzór mi się podobał, razem jednak mnie również przerosły :d Ale klient nasz pan 😀
Może nie tyle skromniejszych, co po prost bardziej spójnych 😀 Dla mnie kropeczki już wykluczają obecność kreseczek 😀 Każdy wzór osobno bardzo mi się podoba, szczególnie łapacze i kreseczki właśnie 😀
Dobrze powiedziane D:
Ale świetne! <3
Każdy wzór jako pojedynczy akcent wyglądałby na paznokciach rewelacyjnie. Razem tworzą trochę przytłaczającą całość. Zdecydowanie jestem zwolenniczką bardziej stonowanych zdobień 🙂
bardzo wpadły mi w oko wzory z białych paznokci 😀
Fajnie wyszły dmuchawce :).
Ja jestem na tak, uwielbiam kolorowe zdobienia 🙂
super zdobienia, razem może ciut za dużo ale osobno są prześliczne i precyzyjnie wykonane 🙂
Wszystko wygląda dobrze i mi się podoba. 🙂
Jak zawsze wyszły Ci pięknie 🙂
Wow, rzeczywiście na bogato! Podobają mi się 🙂
Dużo się tu dzieje, ale ja w sumie lubię takie paznokcie 😉
Faktycznie dużo się dzieje na paznokciach, ale podobają mi się te zdobienia 🙂
bardzo fajnie 🙂
Świetne zdobienia 🙂
Ja tam lubię na bogato na paznokciach 🙂
ooo dzieje się całkiem sporo na tych paznokciach 🙂
Podobają mi się 😀 Bardzo fajne wzory 🙂
bardzo ładne 🙂
kropki i paseczki super 🙂
Pozdrawiam,
ANRU
Super!! Choć bardziej wiosennie niż jesienie 🙂
Chyba zgodze się tu z resztą, osobno super, razem – jednak ciut za dużo 🙂
super wzorki 🙂
świetne pazurki! <3 pozdrawiam:*
Rewelacja!
ale śliczne! <3
Jak dla mnie za dużo się dzieje – w mojej pracy nie zdałyby egzaminu. Ale wzorki są śliczne i każdy osobno dlaczego nie…?
Jak dla mnie zdobienie jest bardzo ładne, wszystko do siebie pasuje 🙂