Paznokcie w owoce

Przyszedł czas i na owocowe zdobienia, ale co ja mogę, skoro macie właśnie na nie apetyt! Dziś pokażę Wam trzy różne propozycje, na bazie których możecie spokojnie wykonać drugie tyle owoców! Mało tego jestem pewna, że Wasza kreatywność pozwoli na wiele więcej. Więc dziś zobaczycie paznokcie w owoce takie jak pomarańcza, ananas i malina. Cytryna, limonka czy chociażby jeżyna powstają w oparciu o ten sam tutorial, tylko inne kolory. Zaraz przechodzimy do zdobień, przypomnę Wam tylko o wpisie oraz tutorialu na moim kanale, w których powstawał apetyczny arbuz 😉

owoce-na-paznokciach-owocowe-hybrydy-paznokcie-w-pomarańcza-ananas-malina-Lakierowniczka
owoce-na-paznokciach-owocowe-hybrydy-paznokcie-w-pomarańcza-ananas-malina-Lakierowniczka-owoce na paznokciach

Pomarańcza- owoce na hybrydach

Kolorem przewodnim jest intensywny pomarańcz Eveline 306 Hot orange. Stanowi on bazę mojej pomarańczki, jakoś zawsze fajniej mi się malowało owoce, gdy pod spodem znajdował się ładny neonek i rozświetlał całość. Kolejno używałam koloru Vogo 32, jasnego żółtego, który służył mi do płynnego wycieniowania owocka. Koniecznie biały, w moim przypadku po raz kolejny biały żel Smart White od Victoria vynn.

hybrydy w owoce
owoce-na-paznokciach-owocowe-hybrydy-paznokcie-w-pomarańcza-ananas-malina-Lakierowniczka

Ananas- paznokcie w owoce

Tutaj zaczynamy od bardziej pastelowego koloru, tym razem mamy jasny żółty Kinetics 430 Fly high. Kolejno Pi nails 250 oraz Constance carroll 128, którymi cieniowałam wnętrze ananasa. Jako mały dodatek można tutaj również zauważyć brąz Constance Carroll 212G (nie mam żadnego ładnego, czystego brązu :O). Korona ananasa to hybryda w tubce Elisium 022 oraz ciemniejszy zielony Vogo 14.

owoce na paznokciach
owocowe hybrydy

Malina- owocowe hybrydy

Znów rozpoczniemy od neonowego, tym razem mamy róż Victoria vynn 150 Haute pink. Ależ ten kolor pięknie daje po oczach! Aż kusi aby wszystkie pozostałe paznokcie pomalować tylko tym kolorem, w sumie nie ma nic przeciwko! Jeżeli chodzi o zieleń tych listków, to te same kolory co wyżej przy ananasie. Ja nie wiem jak to możliwe, ale nie mam brązów i zielonych w ładnych odcieniach. Później chcę coś zmalować, i co? Nie ma czym! No cóż, działamy tym, co mamy ;D.

owoce na paznokciach hybrydowych
owoce-na-paznokciach-owocowe-hybrydy-paznokcie-w-pomarańcza-ananas-malina-Lakierowniczka

Tutorial: paznokcie w owoce

4 komentarze

  1. Żaneta Serocka

    25 czerwca 2019 at 18:29

    jejku, jakie piękne te owocki, soczyste

  2. Pulinka

    30 czerwca 2019 at 13:35

    Piękne są te owocki, jak żywe, do zjedzenia! 🙂

Leave a Reply