PYŁEK W PŁYNIE – test pyłków w płynie do paznokci Hessi i Makear + JAK ZROBIĆ PYŁEK W PŁYNIE?

Test pyłków w płynie do paznokcie! Dziś pokażę Wam jaki efekt można osiągnąć dzięki pyłkom w płynie Hessi Chameleon Glow oraz Makear SFX Liquid. Pyłki będziemy aplikować na kolor czarny, ponieważ na nim idealnie widać efekt oraz kolor danych pyłków. Następnie pokaże Wam również pyłki na kolorze białym, pastelowym filecie, intensywnym różu oraz bazie nude. Każda z tych opcji pokazuje różne możliwości pyłków w płynie do paznokcie. Następnie przetestujemy pyłek w płynie, który samodzielnie wykonałam w domu, czy się sprawdzi? Jaki efekt można nim osiągnąć? Na koniec filmu zdradzam Wam tańszą wersję, z której można skorzystać, żeby mieć taki pyłek.

Hessi Chameleon Glow 103

Pyłek z Hessi pojawił się na rynku jako pierwszy. Kto z Was śledzi serię z nowościami, to wie, że pojawiły się w odcinku nowości z maja. Dostępne 5 kolorów w cenie 49,90 zł za jedną sztukę 5 ml produktu! Cena zwala z fotela, czy warto więc go kupić? Ja przetestuję dziś dla Was kolor Hessi Chameleon Glow 103.

Makear SFX Liquid BP03

Kolejno na rynku pojawiły się pyłki w płynie Makear SFX Liquid oraz SPN Nail Liquid Chrome. Ja mam ten pierwszy z nich i dziś będziecie mieć okazję zobaczyć kolor Makear SFX Liquid BP03. Pojawił się on na rynku w lipcu i mogłyście go obejrzeć w lipcowym odcinku nowości. Dostępne jest 6kolorów i kosztują 29,90 zł za sztukę, 5 ml produktu. Za to marka SPN kosztuje 55 zł za 8 ml produktu i jest dostępna w 5 kolorach.

Jak zrobić pyłek w płynie w domu?

Ja zrobiłam kilka wersji i najlepiej wyszła mieszanka aceton + pyłek w wersji sypkiej. Efekt właśnie tego testu możecie zobaczyć na filmie. Jest nieco inny od gotowych pyłków, ale uważam, że również fajny. Na zdjęciach widzicie oczywiście efekty końcowe, jednak zdecydowanie warto obejrzeć film i dowiedzieć się o wszystkich informacjach na ich temat. nagranie dodatkowo idealnie pokazuje ten blask, dużo lepiej wyłapuje wszystkie elementy.

2 komentarze

  1. Ala

    26 stycznia 2024 at 10:57

    Nie wierzyłam, że pyłek w płynie może tak rewolucyjnie zmienić wygląd moich paznokci! Ten artykuł dał mi świetne wskazówki i teraz sama eksperymentuję z różnymi wzorami.

  2. FashionNikol

    30 stycznia 2024 at 08:05

    Zawsze chciałam spróbować pyłku w płynie, teraz wiem, na co zwrócić uwagę przy wyborze, zwłaszcza że chce zrobić go sama.

Leave a Reply