Silikonowe formy french – JAK ICH UŻYWAĆ? Porównanie Elarto i Nails Company

French to zmora? Nie umiesz robić frencha konstrukcyjnego? Nie wiesz od czego zacząć przygodę z frenchem? Dziś zobaczycie genialne ułatwienie, czyli silikonowe formy french! Przetestujemy sobie formy do frencha 2 różnych firm i zmalujemy przepięknego frencha! Skąd wzięły się te formy? To jedna z nowości tego roku, aby być na bieżąco z takimi nowościami, polecam śledzić serię nowości miesiąca – co miesiąc pojawia się nowy film na kanale! 🙂

Co to silikonowe formy french?

Silikonowe formy do frencha, to wkleiki do dual form, których używamy, żeby stworzyć frencha konstrukcyjnego. Aplikujemy je w dual formie i pracujemy z akrylo-żelem lub żelem. Dzięki tym silikonowym formom mamy idealnie równą linię uśmiechu i równą końcówkę french na wszystkich paznokciach. Oczywiście można wykorzystać je do stworzenia klasycznej białej końcówki, ale również do bardzo skomplikowanych i kolorowych fantasy french.

Jakie mamy rodzaje form?

Praktycznie większość firm na rynku ma dostępne 4 opcje silikonowych form: 2 na długie paznokcie i 2 na krótkie. W obu długościach jest dostępny kształt na migdałek/balerinę oraz łagodniejszy na kwadrat/owal. Ja wybrałam sobie obie wersje krótkich i je porównane macie na filmie. W moim przypadku głównie robię paznokcie użytkowe, a tymi teoretycznie krótkimi można stworzyć całkiem długiego frencha. Dziś używając tych szczuplejszych zrobimy sobie piękny french konstrukcyjny w kształcie baleriny. W opisach oraz nazwach znajdziecie informację jakie to są kształty, więc wystarczy doczytać i dopasować do swoich preferencji.

french-konstrukcyjny-fantasy-silikonowe-formy-dual-form-silikon-silicone-french-form-Elarto-Nails-Company-Lakierowniczka

ELARTO czy NAILS COMPANY? Jaką firmę wybrać?

Powiem Wam wprost – obojętnie! Tak na prawdę są to te same formy! Przyglądając się im bliżej na filmie możecie zobaczyć, że jedyną różnicą jest naklejka innej marki na opakowaniu. Zamówiłam dwie różne, żeby pokazać Wam różnicę – Elarto i Nails Company. Po za tym są to identyczne produkty – te same rozmiary, materiały, opisy, numery i opakowania. Ja wybrałabym po prostu najtańszą opcję lub tam, gdzie wyjdzie Wam najkorzystniej z przesyłką.

1 Comment

  1. DS

    16 stycznia 2024 at 08:33

    Świetne wskazówki dotyczące korzystania z silikonowych form french! Artykuł bardzo mi pomógł, teraz czuję się pewna przy ich użytkowaniu.

Leave a Reply