Trendy JESIEŃ 2023 – jesienne PRINCESS nails / idealne bordo

Jesień to pod względem stylizacji paznokci mój ulubiony czas! Ciemne, głębokie kolory oraz ogrom złota. Pokażę Wam dziś kilka moich ulubionych jesiennych kolorów oraz najfajniejsze produkty do zdobień. Zapraszam na trendy jesień 2023 w dziedzinie paznokci! Poznajcie najciekawsze propozycje produktów oraz rodzajów zdobień! Czy w tym roku królować będzie jesienne princess nails?

Trendy JESIEŃ 2023 – co będziemy nosić?

Bordo i ciemny brąz to podstawa w tym czasie, długo szukałam ideałów i w końcu się udało! Dziś zobaczycie propozycję od F.O.X. i Yenn PRO. Wśród polecanych kolorów znajdziecie również butelkową zieleń, granat z drobinkami oraz perfekcyjny nude. Całość zostanie uzupełniona pięknym złotem w lakierze oraz wśród produktów do zdobień. Żeby być na bieżąco z kolorami i nowymi produktami na rynku., koniecznie śledź serię nowości na blogu oraz playlistę na kanale YouTube.

Jesienne PRINCESS nails

Polecę Wam również fajne płytki do stemplowania na jesień, złote naklejki do paznokci oraz fajne folie transferowe w różnych odcieniach złota. Przy stemplowaniu warto zwrócić uwagę na lakiery do stemplowania B. loves plates oraz Moyra. Cały przekrój tych produktów możecie zobaczyć na filmie. Moim zdaniem genialnym wyborem tej jesieni będzie princess nails w jesienne wersji – może zrobimy wspólnie takie zdobienie? Myślę, że mam tyle pięknych kolorów, że dobierzemy do tego piękne złoto i fall princess nails gotowe!

2 komentarze

  1. Marta

    25 stycznia 2024 at 09:05

    Jesienne paznokcie w odcieniach bordo to zdecydowanie mój ulubiony trend na ten sezon. Już się nie mogę doczekać, aby wypróbować te piękne kolory na moich paznokciach!

Leave a Reply