Recenzja hybrydy Golden Rose opinia

W sierpniu na rynku pojawiły się pierwsze lakiery hybrydowe marki Golden Rose. Ja ich klasycznych lakierów do paznokci miałam całe mnóstwo. Bardzo je lubiłam za szeroką gamę kolorów, fajną formułę i cenę. Jednak już od lat pracuję głównie na hybrydach. Właściwie tylko czasami sięgam po klasyki na paznokcie u stóp – tutaj nadal mam swoich faworytów właśnie z Golden Rose. Dziś jednak nie o nich będzie mowa. Mam do przetestowania hybrydy Golden Rose w 5 kolorach, top oraz bazę. Wypuścili oni również preparaty pomocnicze, jak cleaner i remover.

Recenzja hybrydy Golden Rose opinia

Na zdjęciach możecie sobie zobaczyć 5 kolorów lakierów hybrydowych Golden Rose zaaplikowanych na wzorniki. W gamie kolorystycznej jest ich jednak znacznie więcej, ponad 40 kolorów. 4 kolory z gamy są kolorami brokatowymi z drobinkami, dziś możecie zobaczyć jeden z nich – Rose Gold. Cena wynosi 29 zł za 10,2 ml produktów. W przeliczeniu na 1 ml produktu cena wynosi ok. 2,84 zł i właśnie w ten sposób najlepiej jest sobie porównywać ceny produktów. Oprócz kolorów w ofercie dostępna jest również klasyczna baza hybrydowa oraz top w wersji no wipe. Pojawiły się tez niezbędne produkty pomocnicze, czyli cleaner i remover. Wszystkie produkty możecie obejrzeć sobie na stornie Golden Rose.

Krycie i zaokrąglony pędzelek

Przy pierwszym wrażeniu moją uwagę szczególnie przykuło bardzo dobre krycie lakierów, większość z nich można by aplikować w 1 warstwie. Ja na płytce aplikowałam 2 warstwy, natomiast na wzornikach mlecznych po 1 warstwie. Kolor 102 jest mniej kryjący i fajnie sprawdzi się do zdobień typu french. Warto zwrócić uwagę również na fajnie docięty pędzelek z delikatnym zaokrągleniem na końcu – pozwoli to na precyzyjną aplikację w okolicach skórek. Fajnie pracowało mi się również bazą i topem, które mają transparentne pędzelki. W niewielu markach trafia się właśnie taki pędzelek, a daje to fajny efekt. Na te wszystkie aspekty warto zwrócić uwagę na filmie, ponieważ są tam dokładnie pokazane.

Trwałość lakierów Golden Rose

Postanowiłam dla Was przetestować lakiery i wyniki testu pokazywałam Wam na instagramie, Na moim profilu na instagramie Lakierowniczka możecie znaleźć zapisane stories „Metamorfozy” oraz „Golden Rose” – tam znajdziecie wyniki testów trwałości. Znajdziecie tam stylizację przed ale również po 2-3 tygodniach noszenia. W ten sposób doskonale ocenicie sobie trwałość produktów.

recenzja-hybrydy-Golden-Rose-opinia-test-Lakierowniczka
recenzja-hybrydy-Golden-Rose-opinia-test-Lakierowniczka
recenzja-hybrydy-Golden-Rose-opinia-test-Lakierowniczka
recenzja-hybrydy-Golden-Rose-opinia-test-Lakierowniczka

Leave a Reply