Jak używać folii transferowych MyLaq na lakier hybrydowy?

Kolejna bardzo szybka i prosta metoda zdobień to folie transferowe. Ostatnio pokazywałam Wam jak używać naklejek wodnych? Dziś chciałam Wam pokazać jak używać folii transferowych? Pokażę Wam kilka różnych zdobień wykonanych właśnie przy użyciu folii. Dają one ogrom możliwości, ponieważ folie transferowe mogą stanowić tło pod inne zdobienia, ale też same w sobie robić już efekt wow. Dodatkowo możemy precyzyjnie określić w jakim miejscu odbije się folia, dzięki czemu tworzone są piękne metaliczne zdobienia.

Jakie są zalety folii transferowych?

O tym, że to prosta i szybka metoda już nie raz mówiłam. Dla mnie jednak największą zaletą jest jej metaliczny efekt. Nie osiągniecie go żadnym lakierem. Powłoka dosłownie jakby była metalowa i genialnie odbija światło. Jeśli to dla Was za dużo, można folię przykryć matowym topem i wtedy mamy ten efekt przytłumiony, ale równie ciekawy. Kolejna zaleta folii to szeroka dostępność wzorów i kolorów, jak chociażby te marmurkowe widoczne na dzisiejszych stylizacjach. Prostu dodatek, ale wykorzystany na różne sposoby, daje Wam ogrom możliwości.

Jak używać folii transferowych?

Tutaj nie ma żadnej tajemnicy, wystarczy ją przyłożyć do paznokcia. W zależności od tego jaki efekt chcecie osiągnąć, możecie je aplikować na warstwę lepką lakieru hybrydowego lub My Transfer gel. Ten produkt pozwoli Wam zaaplikować folię transferową idealnie na całej powierzchni paznokcia. Dzięki niemu też możecie namalować precyzyjny wzór i odbić folię dokładnie w tym miejscu. To wy decydujecie gdzie ma się znaleźć folia i w jakiej ilości. Ważne jest, aby odbijać folię transferową dobrą stroną. Większość folii ułatwia nam zadanie, ponieważ są z jedne strony matowe, a z drugiej błyszczące. To właśnie tą matową stroną folii przykładamy ją do paznokcia. Jeżeli macie jakiekolwiek wątpliwości, to zawsze można wypróbować sobie kawałek folii gdzieś na boku i mieć pewność, że wybraliście prawidłową stronę. Oczywiście folię trzeba na koniec przykryć topem, żeby dobrze zabezpieczyć jej trwałość.

jak-aplikowac-folie-transferowe-MyLaq-folia-paznokcie-przyklejanie-Lakierowniczka-jak uzywac folii transferowej
jak-aplikowac-folie-transferowe-MyLaq-folia-paznokcie-przyklejanie-Lakierowniczka (12)
jak-aplikowac-folie-transferowe-MyLaq-folia-paznokcie-przyklejanie-Lakierowniczka
jak-aplikowac-folie-transferowe-MyLaq-folia-paznokcie-przyklejanie-Lakierowniczka-jak uzywac folii transferowej
jak-aplikowac-folie-transferowe-MyLaq-folia-paznokcie-przyklejanie-Lakierowniczka (12)

Leave a Reply