VLOG: Co nowego na budowie? Przepisy na słodkości i nowe lakiery Golden Rose

Dziś film oraz wpis zapowiadający, którego pewnie się nie spodziewacie – VLOG! Bardzo dawno takiego luźniejszego materiału nie było, a potrzebowałam nieco odskoczni. Miałam też tydzień urlopu, który cały zaplanowałam co do dnia. Myślę, że to idealny moment na nagranie właśnie vloga, na którego dziś serdecznie Was zapraszam. Pojawi się tematyka budowy – co nowego na budowie? Pokażę Wam przesyłkę w której znajdują się lakiery Golden Rose. Dużo kadrów z nagrań, montażu, ale również bardziej codziennych spraw porządkowych. Będzie również bardzo apetycznie, szczególnie pod koniec tygodnia, bo naszło mnie na wypieki! W poprzednim vlogu też przejawiało się sporo kulinarnych rzeczy, chyba ta tematyka sama za mną chodzi!

Co nowego na budowie?

Na budowie cały czas się coś dzieje – raz do przodu, raz do tyłu. Ogrom dokumentów z którymi wciąż walczymy. Na szczęście jest też ta przyjemna strona, czyli efekt, które są widoczne. Dom wygląda już jak dom, wnętrze robi się coraz bardziej przytulne. Mało tego najbliższe działania zaczynają już wprowadzać bardzo domową atmosferę. Zresztą zobaczcie na vlogu jak to teraz wygląda:

Hybrydy Golden Rose

Otrzymałam kilka kolorów nowych lakierów hybrydowych z Golden Rose do przetestowania. W tym vlogu możecie sobie obejrzeć kolory oraz stylizacje z ich wykonaniem. Testy rozpoczęte i powiem Wam, że po pierwszych próbach jestem pozytywnie nastawiona. Jeżeli będziecie wyrażać taką chęć, to zrobimy film z ich recenzją na kanale. Mam też bazę oraz top, więc można przetestować sobie je szerzej, pod różnymi kątami ;). Na pewno zaskoczy Was pozytywnie krycie, bo ja byłam nieźle zaskoczona. Większość z Was polubi też zaokrąglony pędzelek. Obie te cechy fajnie widać na filmie, więc zobaczcie sobie co z tego wyszło.

Leave a Reply