Różowe paznokcie na wiosnę – ONE STROKE

Ja już rozpoczynam sezon wiosenny! Jedno, że jestem zdecydowanie zwolenniczką ciepła. Drugi powód jest prosty, mam piękne wiosenne kolorki! Połączenie, które dziś zobaczycie czekało już jakiś czas w mojej szufladzie. Kolory to z pozoru nie moje klimaty, ale bardzo chciałam je mieć na paznokciach. Bazą są intensywne różowe paznokcie, który połączyłam z pięknym, słonecznym żółtym. Na przełamanie całości czarny, który stał się bazą pod zdobienie. Chciałam też wypróbować top matowy z holo drobinkami i artery w wersji zdobień typu one stroke. No to dziś będzie się działo :).

Produkty, które dziś zobaczycie możecie kupić z rabatem 10%. Wystarczy wykorzystać KOD RABATOWY: „lakier10”. Oprócz rabatu 10% otrzymacie produkt gratis do każdego zamówienia

Neonowe różowe paznokcie

Zaczniemy od kolorów bazowych. Głównym kolorem jest intensywny róż, ale nieco inny od tych które miała! On jest taki…. Barbiowy! Chłodny i rozbielony. Coś podobnego do zakreślaczy… Na prawdę ciężko mi znaleźć coś w podobnym kolorze. Neonowy róż Słowianka 096 Blink Bang – on po prostu razi w oczy ;D. Kolor cudownie będzie wyglądać na opalonych dłoniach, bo nawet teraz w lutym dłonie wyglądają w nim korzystnie! Dodatkowo krycie – 1 warstwa wystarcza, ja położyłam 2 z przyzwyczajenia i dla uzyskania głębi. Zobaczycie zresztą same na filmie. Przechodzimy do koloru towarzyszącego, czyli piękny słoneczny żółty Słowianka 243 Lizbona. Kolory idealnie się razem komponują, właśnie takiego połączenia szukałam! Bardzo energetyczne, ożywiające i dodające powera! Przyda się na te jeszcze pochmurne dni. Do całości dodałam dla kontrastu jeden paznokieć w kolorze czarnym Słowianka 777 Carbon Black, on będzie stanowić bazę pod moje zdobienie.

Zanim rozpoczniemy malowanie wzorów, aplikujemy topy. Większość paznokci jest pokryta topem no wipe, jedynie czarny paznokieć stanowi wyjątek. Zaaplikowałam na niego matowy top no wipe z holo drobinkami – Słowianka Velvet top coat holo. To bardzo nietypowy produkt, wcześniej nie spotkałam go w innych firmach, więc coś nowego. Na ciemnych kolorach szczególnie mi się podoba, tworzy efekt rozgwieżdżonego nieba. U mnie będzie stanowił nietypową bazę pod zdobienie.

Artery do One stroke i Zostovo

Przechodząc do malowania wzorów – dziś będziemy testować arter painting gele od Słowianki pod kątem tworzenia zdobień typu one stroke / Zhostovo. Te metody powstają w podobny sposób i liczy się tutaj precyzja, genialne krycie i świetne mieszanie kolorów. Dotychczas tylko farbki akrylowe spełniały te oczekiwania, ale miały ogromną wadę – trzeba je było przykryć topem, inaczej przy pierwszym kontakcie z wodą po prostu odpływały. Pamiętajcie, że bardzo ważny jest też pędzelek odpowiedni do tej metody. Do dzisiejszego zdobienia potrzebujemy artery w kolorach: biały, czerwony i żółty. Wszystkie dostępne są w zestawie Basic box, który dodatkowo ma jeszcze kolor czarny i niebieski. Ja już chwaliłam te artery, ale muszę to zrobić jeszcze raz ( i pewnie kilka kolejnych też ). WOW! Same na filmie widzicie jak genialnie się nimi pracuje…. NA CZARNEJ BAZIE! Ja chyba nie muszę nic dodawać, same widzicie na zdjęciach, a przede wszystkim filmie! Mam nadzieję, że spodoba Wam się moja propozycja na żółto – różowe paznokcie na wiosnę! 🙂

1 Comment

Leave a Reply