Cała kolekcja hybryd – porządki i organizacja

Tworząc dwa lata temu pierwszy film o porządkach w moich lakierach, nie sądziłam, że zrobi się z tego seria. Jednak w tym roku same zaczęłyście dopytywać czy pojawi się moja cała kolekcja hybryd, więc nie było innej opcji! Muszę przyznać, że przyda się trochę ogarnąć ten kącik, bo miejsca już brakuje, a tak być nie może! Poprzednie dwie wersje możecie zobaczyć na blogu, corocznie, jak się okazało, taki materiał pojawia się w lutym.

Cała kolekcja hybryd – cel filmu

Zastanawiałam się jaki cel ma kręcenie tego filmu, skoro niczego z niego nie można nauczyć. Jednocześnie sama lubię oglądać takie filmy chociażby z tematyki kosmetyków i ubrań. Doszłam do kilku wniosków. Po pierwsze te filmy to ogromna motywacja do wzięcia się za porządki i siebie. Nie każdy lubi tą czynność (ja akurat uwielbiam!), więc czasami przydaje się mały kopniak motywacyjny. Drugi powód, to osobiście mnie uspokaja widok porządkowania i organizowania czegoś, jakoś tak tworząc prządek wokół siebie, układa mi się porządek w myślach. No i trzecia, równie ważna sprawa! Z racji mojego zajęcia przewija się tutaj mnóstwo produktów, wcale się nie dziwię, że można się w tym zgubić. Ten film pozwala Wam zobaczyć co aktualnie mam i testuję. Możecie wtedy o te produkty dopytywać i jednocześnie wiecie, co w najbliższych miesiącach będzie można zobaczyć. Sam fakt ilości produktów różnych marek pozwala ocenić, które z nich aktualnie lubię i używam.

Oczywiście liczę się z tym, że każdy taki film powoduje mnóstwo komentarzy ,,po co Ci to”. To tak jakby pytań kosmetyczkę po co jej lakiery, albo w sklepie czemu towar leży na półkach ;D. Jednocześnie co chwilę pojawia się wiadomość ,,przetestuj to, pokaż tamto”. Jeszcze nie znalazłam rozwiązania w którym mogę jednocześnie mieć i nie mieć, testować ale nie kupować. No chyba, że ktoś ma na to przepis? Kochani, taka praca ;D.

Wyprzedaż – pojawia się nie tylko raz do roku z tym filmem. Jest to moja regularna praktyka, że część produktów trafia do Was dalej. Aktualnie też takowa trwa. Jeżeli macie jakieś pytania w tym temacie to piszcie najlepiej na instagramie, ale może być też facebook, mail, czy jak tam Wam wygodniej.

PRZED

PO

Leave a Reply