Testuję zestaw do stemplowania MOYRA: płytka, stempel i lakier do stemplowania

Dziś przetestujemy zestaw do stemplowania marki Moyra. Mówię zestaw, jednak każdy z produktów możecie kupić sobie osobno i samodzielnie skomponować własny komplet. Ja przetestuję dla Was taki najbardziej bazowy i minimalistyczny komplet, w skład którego wchodzi płytka, stempel, zdrapka i lakier do stemplowania. Te cztery produkty wystarczą, żeby tworzyć przepiękne zdobienia i dają możliwości na setki różnych kombinacji. Dziś pracuję na produktach marki Moyra, która trzeba przyznać, że zna się na robieniu produktów do stemplowania. Dostępna ilość płytek jest tak ogromna, że na prawdę ciężko wybrać. Wybrałam płytkę Moyra 130 In bloom, która zachwyciła mnie swoimi wzorami w nowościach marca 2023.

Co jest potrzebne do stemplowania:

  • stempel (ja najczęściej wybieram przezroczysty),
  • płytka do stemplowania (ja wybrałam Moyra 130 In bloom),
  • lakier do stemplowania (tutaj postawiłam na klasyczny lakier z serii Smart),
  • zdrapka (wybierajcie takie, które nie zniszczą płytki).

Testuję zestaw do stemplowania MOYRA

Dlaczego marka Moyra? Jest to firma, która specjalizuje się w produktach do stemplowania i są w tym na prawdę dobrzy. Czaiłam się na te produkty bardzo długo, robiłam nawet małe podejścia, jednak nie potrafiłam wybrać. W końcu pojawiła się płytka Moyra 130 In bloom, która spodobała mi się od razu i poszło! Użyłam jej już do niejednego zdobienia, powstały chociażby złote paznokcie w kwiaty w teście nowości – znajdziecie je na blogu kilka wpisów wcześniej. Do stemplowania użyłam lakierów z serii Smart, bardzo Wam je polecam, ponieważ dają nam sporo czasu na pracę, jednocześnie dają pełne krycie przy bardzo cienkich liniach. Co do stempla, przezroczysty, który pozwala precyzyjnie umiejscowić wzór. Moim zdaniem daje najwięcej możliwości i najłatwiej się nim pracuje. Zobaczcie w teście jak sprawdził się ten zestaw do stemplowania Moyra.

Lakier do stemplowania KLASYCZNY CZY HYBRYDOWY?

Do wyboru macie dwie opcje i obie są fajne. Różnica jest w tempie pracy głównie, ale tutaj każdy musi wybrać coś dla siebie. Ja przyznam, że najczęściej pracuję na klasycznych. O tym lakier lakier wybrać i jaka jest między nimi różnica szerzej mówię w filmie o podstawach stemplowania, który możecie obejrzeć na moim kanale. Tam również podpowiadam jaki stempel wybrać do stemplowania. Podpowiadam jakie produkty wybrać i dlaczego. Najważniejszym jednak aspektem jest kilka rad dotyczących samego procesu stemplowania, który stanowi drugą połowę sukcesu.

Leave a Reply