
Dzisiaj główną rolę będzie odgrywał kolor z ostatnich nowości w serii pure: Victoria vynn 101 Glazed blueberry. Pokazywałam wam to zdobienie w innej wersji kolorystycznej pod względem bazowego lakieru oraz pyłku i wzoru. Dziś dowiecie się dokładnie jakich produktów użyłam i jak takie zdobienie wykonać krok po kroku. Nagrałam dla was cały tutorial przy u życiu lakierów hybrydowych oraz generalnie ostatnich moich nowości.
Płytka i pyłek:
Płytka Floral BP-X43 pochodzi ze strony Born Pretty i pokazywałam wam ją kilka postów wcześniej. Ma ona świetne wzory i już teraz mogę powiedzieć, że to jedna z najfajniejszych płytek jakie mam. Wykorzystuję ją bardzo często, ponieważ nie zakrywa bazowego lakieru, a ozdabia go. Dodatkowo ma ona drobne wzory, które genialnie prezentują się na krótkich oraz długich paznokciach.
Bardzo ważną rolę w zdobieniu gra pyłek, a właściwie flakies. Nowa seria Glamour, pyłek o numerze 35 Mix. Kawałki bardzo cienko ściętej folii, którą można aplikować na różne sposoby. Dziś wetrzemy go częściowo w utwardzony top no wipe. Jak dokładniej to zrobiłam, możecie zobaczyć na filmie. Fajnie przebija on spod stempla i niesamowicie się mieni gdy pada na nie światło.

Victoria vynn 101 Glazed blueberry
Kolor, którego wcześniej nie doceniałam. Połączenie fioletu, różu oraz szarości ostatnio bardzo często gości na moich paznokciach. Najnowsze produkty z serii Pure utrzymane są właśnie w takich odcieniach. Do dzisiejszej stylizacji idealnym wyborem stał się kolor 101 Glazed blueberry. Bardzo spodobały mi się te paznokcie i całkiem przez przypadek stworzyłam dość idealne zestawienie.

Lubicie takie kolory na paznokciach?
Ja nie doceniałam ich wcześniej, natomiast już naprawiłam swój błąd! Teraz takie kolory na pewno będą gościć u mnie regularnie! Zdecydowanie chłodne odcienie bardziej do mnie pasują, natomiast zawsze szłam bardziej w niebieskości. Dlatego uważam, że trzeba sobie pomalować paznokcie i dopiero ocenić czy takie kolory do nas pasują. Dlatego dziewczyny apeluję, PRÓBOWAĆ! To tylko 2 tygodnie, jeżeli nie przekona was ten kolor to możecie go zaraz zmienić, a może odkryjecie swojego nowego ulubieńca 🙂



Piękne jest to zdobienie. Lubię Twoje propozycje malowania i ozdabiania paznokci
piękne pazurki!
rewelelacyjne mani, jak zresztą zawsze. Podoba mi się kolorystyka i zdobienie
Jest naprawde super:). Zapisalam zdobienie, moze kiedys wykonam podobne 🙂
wzorki na pazurkach są prześliczne, nie dziwię się, że lubisz tą płytkę 🙂 jak zawsze piękny manicure 🙂
Wow! Wygląda świetnie to zdobienie 🙂 Pozwolisz, że kiedyś odpatrzę się od Ciebie z jego pomysłem?
Będę zachwycona jeżeli wykonasz coś podobnego <3 Już nie mogę się doczekać <3
Świetnie to wymyśliłaś! 🙂 Podoba mi się cały zamysł, dobór kolorów i efektów 🙂 Piękny wzorek na płytce 🙂
Przepięknie <3
Mam ten kolor, jest bardzo ładny 🙂
Kolor bardzo fajny i ogólnie całość mi się bardzo podoba 🙂
Super ta płytka sama takiej szukam 😉
Polecam, bo sprawdza się genialnie na każdej długości paznokci 🙂
Jejku, są cudowne :)Już na insta zachwycałam się nimi :)cudo :***
Wczoraj oglądałam film na youtubie i bardzo podoba mi się ten manicure. Nie pomysłałam nigdy żeby pyłek aplikować w taki sposób. Cudnie wyszło! Muszę kupić dobry stempel i też pocuduję 🙂
Powiem Tobie, że mnie nigdy nie przekonywała aplikacja pyłku tylko na część paznokcia, jednak po dodaniu stempla już byłam zachwycona 😀
Piękne zdobienie! Powiem Ci, że na Twoich paznokciach podoba mi się to jeszcze bardziej 🙂
Co do kolorów, to zawsze można pomalować też paznokcie zwykłymi lakierami – wtedy jeszcze szybciej można się pozbyć koloru, który nam się nie podoba 😀
Ostatnio co raz częściej sięgam po zwykłe lakiery, głównie do wpisów tematycznych 😉
Boskie pazurki 🙂 Ten kolor podbił moje serce <3
Sliczny kolorek! Ostatnio zamowilam kilka lakierow z tej firmy 😉
Śliczne! Czasem takie przypadkowe zestawienia wychodzą lepiej niz te przemyślane i długo planowane 🙂
Choć to nie do końca moja kolorystyka to wyglądają bardzo elegancko – tak samo jak i kształt paznokci.
Piękny ten kolor <3 ja się powoli zapoznaje z VV :))
Na pewno będziesz z nich zadowolona! 🙂
Przepiekny kolor i zdobienia! Dawno nie mialam zadnych odcieni fioletu na paznokciach!
Jakie cudne! Nie przepadam za fioletem na paznokciach (chyba, że bardzo ciemnym) a Ty mnie przekonujesz do niego takim mani 🙂
Wzorek jest bardzo precyzyjny i podoba mi się, chociaż osobiście bym takiego na swoje paznokcie nie wybrała. Kolor paznokci jest super! Pyłek też mnie zaintrygował! Pozdrawiam!^^
Piękny jest ten odcień fioletu, dawno nie nosiłam tego koloru na paznokciach 🙂 Zdobienie rewelacja 🙂
Chciałabym je mieć na swoich paznokciach. Są przepiękne ! 🙂
Na takich długich zadbanych paznokciach każdy kolor wygląda wręcz bombowo 🙂 Ostatnio coraz bardziej przekonuję się do fioletów! 🙂
Kolor lakieru robi wrażenie. nieoczywisty, ale piękny 🙂
O jej ale sliczne paznokcie. Efekt bardzo mi sie podoba
najpiękniejsze jakie widziałam 😉