Żele do paznokci – Czy żel to twardsza wersja hybrydy?

Żele do stylizacji paznokci – temat, który ode mnie ucieka i wraca jak bumerang. Próbuję, nie czuję się w tym pewnie, zmieniam metodę i za chwilę znów wracam – no bo przecież jak, ja nie dam rady? Za moment pojawia się nowa metoda i też zmieniam zainteresowania w inną stronę i kombinuję, a żel biedny czeka w kolejce. Tak było, gdy pojawił się akrylo-żele oraz chociażby tytany – wkręciłam się w nowe tematy i żel pozostał. No ale teraz podejmuję kolejny raz wyzwanie i chcę trochę więcej z żelem pracować, dlaczego? Bo po wielu szkoleniach znacznie zmieniła się ostatnio moja świadomość produktów, ich specyfikacji oraz przełożenia ich różne rodzaje płytki paznokcia.

moje-zele-do-paznokcie-zelowe-srednio-gest-samopoziomujace-Lakierowniczka

Czy żel to twardsza wersja hybrydy?

Jak słyszę, że ktoś robi sobie hybrydy i teraz będzie robić żel – bez żadnego przygotowania – to na prawdę jestem w szoku. Trzeba na początku zaznaczyć, żel jest dużo trudniejszy! Co mam na myśli? To polimer twardy, wymaga większej wprawy, świadomości i umiejętności. To nie jest jedna płasko położona warstwa – tu ważna jest prawidłowa budowa! Ja Wam w tym temacie nie pomogę, bo sama się uczę, ale chcę Was uświadomić, że to nie to samo co hybryda, tylko że twardsze. To zupełnie inny produkt, inna specyfika, skład i inaczej tym produktem trzeba pracować!

moje-zele-do-paznokcie-zelowe-srednio-gest-samopoziomujace-Lakierowniczka

Żele do paznokci – konsystencje i samopoziomowanie

Ja dziś głównie chciałam Wam uświadomić, że wiele jest różnic między metodami dostępnymi na rynku. Siebie za to chciałam zmotywować do dalszego ćwiczenia i działania z żelami. W nowym filmie możecie zobaczyć wszystkie moje żele i moją opinię, a właściwie takie pierwsze wrażenie w tym temacie. Co mam na myśli? Kolory żeli, krycie, konsystencje żeli i stopień w jakim się samopoziomują. Dodatkowo oczywiście takie aspekty jak ceny i pojemności. Mam nadzieję, że to będzie początek pięknej przygody z żelami! ;D

Moje żele do paznokci – zobaczcie na filmie!

Moje żele to Victoria vynn, 5 żeli ze Słowianki z różnych serii, żel z Madam Glam oraz żel z YennPRO. Dokładniej kolory omawiam na filmie, a w grafice podsumowującej macie najważniejsze informacje na ich temat. Jednak szczerze polecam obejrzeć film, ocenić część parametrów samodzielnie i porównać.

moje-zele-do-paznokcie-zelowe-srednio-gest-samopoziomujace-Lakierowniczka
moje-zele-do-paznokcie-zelowe-srednio-gest-samopoziomujace-Lakierowniczka

Leave a Reply