BABY BOOMER SPRAY! Czy warto wydać 55 zł? Testujemy pierwszy na rynku baby boomer spray!

Największa nowość na rynku tego roku! Słowianka baby boomer in spray, czy warto wydać 55 zł? Testujemy pierwszy na rynku baby boomer w sprayu! Zobaczcie jak wykonać efekt baby boomera na paznokciach hybrydowych. Dotychczas wykonywałam baby boomera przy użyciu białego arteru od Słowianki oraz specjalnych gąbeczek do ombre. Lubiłam ten subtelny efekt, jednak ubrudzone skórki to nie jest przyjemność. W końcu na rynku pojawił się produkt, który niweluje te brudne skórki do zera!

Jak działa BABY BOOMER SPRAY?

Opakowanie do baby boomera ma 5 g i kosztuje 55 złotych. Póki co na rynku ma je dostępne tylko marka Słowianka. To ogromna nowość, która od razu zaciekawiła zarówno mnie, jak i Was! Zamówiłam opakowanie, gdy tylko było dostępne do zakupu. Zastanawiało mnie to, czy działać on będzie jak areozol? Jednak jego formułą jest zupełnie inna i mnie pozytywnie zaskoczyła. Baby boomer spray to tak na prawdę proszek, pyłek, który rozpylamy na nieutwardzonej powierzchni bazy. Całe wykonanie dokładnie zobaczyć możecie w filmie. Jest on w kolorze białym, do tworzenia tradycyjnego baby boomera. Oczywiście jednak można go połączyć z innymi kolorami. Ja ostatnio pokazywałam Wam wersję z błękitną bazą i białą końcówką, macie również na kanale jego wykonanie przy użyciu gąbeczki.

Jak używać tego sprayu?

Aplikujemy go na nieutwardzoną bazę (w filmie testowałam również opcję na topie). Rozpylamy spray zaczynając od dużej odległości, dzięki czemu uzyskujemy płynne przejście. Przybliżając spray uzyskujemy co raz bardziej intensywny biały kolor. Niezwykle ważny jest również kąt pod jakim trzymamy, dobrym początkiem jest 45 stopni. Jedyna przyznam szczerze, że po kilku próbach same będziecie wiedzieć jak trzymać i jakie odległości zachowywać. Ogromnym atutem jest to, że spray nie brudzi skórek! Pozostawia je totalnie czyste, ponieważ przyczepia się tylko do nieutwardzonego produktu na płytce paznokcia. Jego użycie jest bardzo szybkie i proste, a efekt widzicie same! Bardzo delikatne i płynne przejście koloru z nudziaka, na biały.

Leave a Reply