JAKĄ LAMPĘ KUPIŁĄM? Najlepsza lampa UV/LED 48W do utwardzania hybrydy i żelu – Lakierowniczka

Przyszedł czas na zakup nowej lampy U/LED do utwardzania lakierów hybrydowych, żeli i akrylo-żeli. Moja poprzednia służyła mi przez lata, ale jak każde urządzenie elektryczne, po pewnym czasie wymaga wymiany. Postanowiłam więc rozejrzeć się na rynku i znaleźć coś idealnego dla siebie. Dziś pokażę Wam jaką lampę LED wybrałam i dlaczego! Jest to dla mnie najlepsza lampa UV/LED 48W dostępna na rynku, a czy dla Ciebie? Przekonamy się ;).

Jaką lampę wybrałam?

Postawiłam na model lampy Aba Group Lampa do paznokci UV/LED 48W Basic X3 Biała. Dlaczego? Po pierwsze, spełnia ona moje oczekiwania techniczne. Moc lampy 48W, dużo diod regularnie rozłożonych, dzięki czemu światło dociera do każdego zakamarka. Białe dno, które ładnie rozprasza światło. Można je odpiąć, co jest przydatną funkcją przy pedicure. Wyświetlacz odmierzający czas, 3 tryby czasu pracy, tryb low heat mode oraz sensor ruchu.

JAKĄ LAMPĘ KUPIŁAM DO STUDIA Najlepsza lampa UVLED 48W do utwardzania hybryd i żeli-Lakierowniczka

Lamp o takich parametrach na rynku jest wiele, co więc zadecydowało o wyborze właśnie tego modelu? W sumie to tutaj patrzyłam na 2 parametry! Pierwszy, wygląd wizualny, lampa po prostu bardzo mi się spodobała. Biała lampa, czarne dodatki i delikatne detale w kolorze rose gold. Drugi aspekt to cena! Niezwykle ważny aspekt to cena! Lampa, którą wybrałam kosztowała 59 zł. Nie jest to najtańsza lampa o dobrych parametrach, ale zdecydowanie nie najdroższa. Górna granica ceny w sumie nie istnieje, jednak moim zdaniem nie ma sensu kupować lampy za 500, czy 600 zł. Właściwie ok. 100 zł jest moja górna granica. Warto się jednak skupić na regularnym dbaniu o lampę i jej wymianie.

Jakie parametry powinna mieć lampa UV/LED 48W?

Tutaj mam dobrą wiadomość, ponieważ jest cały film, w którym omówione są dokładnie wszystkie parametry jakie powinna mieć idealna lampa! Rozłożyłam to na czynniki pierwsze i każdy z Was spokojnie wybierze dzięki nim swoją ulubioną lampę. Jest również w tym temacie post na blogu, dla tych, którzy wolą poczytać.

1 Comment

Leave a Reply