CLARESA Brokatowe żele – NAILAC mleczne bazy z drobinkami – INDIGO czerwony – NOWOŚCI LUTEGO 2023

Kolejny miesiąc za nami i ogrom nowości lutego 2023. Jednymi z moich faworytów są mleczne bazy z drobinkami z Nailaca. Claresa brokatowe żele z srebrnymi i złotymi drobinkami z serii Soft&easy to element, który kusi mnie żeby przetestować. Szczególnie podoba mi się kolor szampański, który pokazywałam Wam w filmie o nowościach stycznie 2023. Wszystkie nowe na rynku produkty znajdziecie oczywiście w filmie, więc zapraszam Was do oglądania ;).

KODY RABATOWE – LUTY 2023

Enbio: lakierowniczka (na claveclub.pl)
Yenn PRO: LAKIEROWNICZKA10 do końca marca 2023 – bazy, topy, żele, kolory i frezy (na https://yenn.eu/)
Sklep Nutridome: lakierowniczka10 (10% rabatu)
B.loves plates: lakierowniczka (10% rabatu)

CLARESA Brokatowe żele

Po pierwsze Allepaznokcie kolekcja Cosmic love, Black Pearl 1 nowy kolor błyszczącej bazy Sparkling base oraz 3 nowe kolory baz coverowych. Claresa nowy kolor Soft & easy gel – glam pink z srebrnymi drobinkami, który dołączył do kilku poprzednich kolorów. Przyznam, że kusi mnie przetestować ich żele, więc czekam na Waszą opinię, czy ciekawi Was film w tej tematyce. Kolejną ich nowością jest kolekcja 10 kolorów o nazwie Love story. Hihybrid 3 wersje kolorystyczne topów Fireworks. Indigo dwa nowe kolory kolekcji Eros Heros, ozdoby w kształcie czerwonych serc oraz nowy top Superhot, który ma w sobie holo drobinki. Następnie Kabos Fast gel z pamięcią cieczy oraz przepiękna kolekcja Kinetics Reverie to 8 przepięknych odcieni na wiosnę. Makear wprowadziło do sprzedaży lakiery klasyczne w dużej gamie kolorystycznej z preparatami potrzebnymi do wykonania stylizacji klasycznej.

NAILAC mleczne bazy z drobinkami

Mistero Milano pastelowa kolekcja z drobinkami Manikates. Modena Nails 4 kolory baz Construction color base. Następnie dwie kolekcje Mollon PRO: Delicate touch oraz It’s me z serii Luxery. Moyra i piękne brokatowe akrylo-żele, szczególnie przypadł mi do gustu jeden w złotym kolorze oraz płytka 127 Esquisse: shade. Nailac Glammy Base, które są jednym z moich faworytów w tym odcinku :). Nails Company Show glow top set – zestaw 3 kolorów nude oraz 3 topów flash, więc każdy kolor można zamienić w mega błyszczący. NeoNail top Frosten Powder – matowy bez dyspersji. PB Nails limitowana kolekcja Drop 4.0. Semilac powrót akrylo-żeli i Silcare 5 nowych kolorów 10w1. Reforma hybrydy z cienkim pędzelkiem w 3 kolorach oraz magnetic top. Vasco dwie ogromne kolekcje 4season (36 kolorów) i Limited 3000 (20 kolorów) – obie limitowane, a dodatkowo Thixo żele w 2 kolorach. Na koniec Victoria vynn mniejsza polemność Sculpture gel (15ml) oraz YOSHI kolekcja Blue Jeans.

Leave a Reply