“GEOMETRYCZNE” 5/2021 Projekt #Lakierowniczkainspiruje

Idziemy jak burza! Czas na kolejne wyzwanie i tym razem będzie to coś trudniejszego. Wbrew pozorom jedną z najtrudniejszych rzeczy jest namalowanie prostej i cienkiej linii. Dziś takich będzie całe mnóstwo, więc wystawimy waszą cierpliwość na próbę! Zdobienia takie na pozór wyglądają na wręcz niemożliwe do namalowania, ale to nie jest prawda. Trzeba je po prostu rozłożyć na części pierwsze i dobrać odpowiednią kolejność postępowania. Geometryczne zdobienia mają wiele różnych postaci: małe elementy, duże kształty i opcja, którą dziś wykonamy, czyli wzory całopaznokciowe złożone z wielu mniejszych kształtów. Uwielbiam efekt jaki dają te zdobienia, mało tego bardzo lubię jako powstają z prostych linii skomplikowane mozaiki.

geometria-projekt-Lakierowniczkainspiruje

Na filmie możecie zaobserwować wykonanie krok po kroku i polecam pierwsze próby podjąć właśnie z tym filmem. Nie zrażajcie się, to tylko wygląda na takie skomplikowane. Powoli możecie w dowolnym momencie zatrzymać i malować. Warto utwardzać każdy etap, z którego jesteście zadowolone, żeby móc w razie co zmazać ewentualne niepowodzenie. Pamiętajcie, do projektu możecie dołączyć w dowolnym momencie, szczegóły poznacie we wpisie z zasadami.

Kolor bazowy to ciemna, butelkowa zieleń z NeoNail Dream Life, która będzie ładnie kontrastować z powstającym zdobieniem. Celowo wzór będzie w całości biały i użyłam do jego stworzenia białego arteru ze Słowianki (recenzja arterów już czeka na blogu i kanale). Na wszystkie produkty Słowianki z kodem „lakier10” macie 10% rabatu oraz produkt gratis do każdego zamówienia. Niezbędny będzie Wam cienki i długi pędzelek do długich linii lub pędzelek średniej długości, którym również sobie świetnie poradzicie ;).

Leave a Reply