KOLORY NA KRÓTKIE PAZNOKCIE – jakimi lakierami malować krótkie naturalne paznokcie?

KRÓTKIE I NATURALNE paznokcie – jakie kolory na krótkie paznokcie wybrać? Wiele z nas musi nosić krótkie paznokcie ze względu na wykonywaną pracę i obowiązki. Dla części z nas krótkie paznokcie są po prostu wygodne i wybieramy takie dla własnego komfortu. Ja swoje paznokcie skróciłam pod koniec ciąży i gdy pojawił się maluszek właśnie takie postanowiłam przez jakiś czas nosić. Jest mi wygodniej i swobodniej się nim zajmować. Pewnie z czasem urosną i zostawię dłuższe, żeby móc wrócić do Was z różnymi stylizacjami. Jednak krótkie paznokcie wcale nie oznaczają nudnych i gładkich stylizacji, wręcz przeciwnie. Można śmiało poszaleć z kolorami i wzorami! Dziś chciałabym Wam polecić kilka nietypowych kolorów, które możecie śmiało wybierać na krótkie paznokcie.

KOLORY NA KRÓTKIE PAZNOKCIE

Jakie kolory na krótkie paznokcie polecam? Po pierwsze NATURALNE – i to pewnie punkt, którego się spodziewałyście. Jednak tutaj polecam bazy z delikatnym nude odcieniem lub nudziaki zbliżone do koloru skóry. Do tych kolorów warto dołożyć sobie coś lśniącego. Można sobie takie paznokcie ozdobić chociażby wykonując cieniowanie Princess nails. Na rynku aktualnie mamy ogrom nudziaków z drobinkami i one świetnie prezentują się na krótkich paznokciach. Po drugie KOLORY i to nie pastelowe, wręcz przeciwnie kolory średnie – czyli pomiędzy jasnymi i ciemnymi. Polecam też wybierać te lekko przygaszone, bo pięknie na krótkich płytkach się prezentują.

Kolejno CIEMNE KOLORY, jednak tutaj nie bierzcie czarnego (tylko szary), zamiast granatu (ciemny niebieski) – wybierajcie nie najciemniejsze opcje. Jeżeli jednak macie ochotę na bardzo ciemny kolor, wybierzcie taki z drobinkami. Następne polecenie, czyli BŁYSKI i to w różnych wariantach kolorystycznych i różnym typem błysku – brokaty, flejki, bazy z drobinkami i czego dusza zapragnie. Błyski odwracają uwagę od pewnych niedoskonałości! Na koniec TOPY z efektami, to świetny pomysł, żeby każdy kolor dostał odrobinę błysku.

W filmie przedstawiłam Wam znacznie więcej różnych stylizacji w których widać właśnie różne kolory użyte na bardzo krótkich paznokciach. Takie naturalne króciaki można oczywiście również OZDABIAĆ! Jedną z propozycji jest Princess nails, które pokazywałam Wam całkiem niedawno (link do filmu poniżej).

Leave a Reply