Organizacja salonu Lakierowniczki – HAUL Z DOMU – vlog marzec 2023

Studio Lakierowniczki już w nowej lokalizacji! Co prawda nie nabrało jeszcze ostatecznego wyglądu i stylu, ale to zajmie jeszcze trochę czasu. Na pewno z takiej totalnej metamorfozy pokoju Lakierowniczki też nagram Wam film. Dziś jednak ogarniemy to wszystko co miałam, przewiezione zostały meble no i przede wszystkim wszystkie produkty. Także zapraszam Was na marcowego vloga na kanale. Zobaczycie tu nie tylko jak wygląda organizacja salonu, ale również haul z produktami i akcesoriami do domu.

Organizacja salonu Lakierowniczki – STUDIO NAGRAŃ

Przeniesienie tego wszystkiego wcale nie szybszym zadaniem, ale przyznam, że sprawiło mi ogrom przyjemności. Część z Was pewnie już wie, że uwielbiam organizację, układanie i przestawianie różnych elementów. Stąd też z przyjemnością cały dzień poświęciłam na układanie tych wszystkich elementów. Organizacja nie zmieniła się za bardzo, ponieważ zostały te same meble. Ale z czasem je wymienimy, na większe ;D. Na filmie zobaczycie organizację lakierów hybrydowych, żeli, akrylo-żeli i tytanów. Pokażę Wam jak ułożyłam ozdoby do paznokci oraz akcesoria do malowania i stemplowania. Pojawiają się również spore zapasy, zobaczycie gdzie wylądowały pilniczki, waciki i różne dodatkowe produkty. Na koniec oczywiście efekt ostateczny, czyli organizacja miejsca pracy Lakierowniczki – studio nagrań i stylizacji paznokci.

Haul z domu – nowości

Organizacja salonu Lakierowniczki to nie wszystko, obiecałem również, że pokażę Wam kilka produktów, które trafiły do wystroju naszego domu. Trochę się tego nazbierało, o wielu rzeczach pewnie zapomniałam, ale myślę, że sporo ciekawych rzeczy Wam pokazałam. Ich dużą zaletą jest łatwa dostępność i korzystne ceny, więc myślę, że przyda Wam się takie mały przegląd kilku nowości. Produkty głównie zamawiałam przez internet, ale jest sporo takich z Pepco, Dealz czy Sinsay. Miłego oglądania ;).

Największe zmiany w naszym życiu – vlog luty

Jeżeli nie widziałaś jeszcze poprzedniego vloga to zapraszam do oglądania, ponieważ tam poznacie największe zmiany, jakie czekają nas w najbliższym czasie. Ostrzegam, że to będzie niezła rewelacja, więc kto jeszcze nie widział, to nadrabiajcie ;).

Organizacja salonu Lakierowniczki - HAUL Z DOMU - vlog marzec 2023

Leave a Reply