“KWIATY” 4/2021 Projekt #Lakierowniczkainspiruje

Zaczynam powoli wyczuwać wiosnę, więc postanowiłam zmalować najbardziej kojarzący się z tym okresem motyw, czyli KWIATY. Tutaj dowolność będzie ogromna, bo sama nie wiedziałam na co się zdecydować. Mój kwiat jest…. specyficzny. Sama nie wiem, czy mi się podoba ;D. Przyznam, że nie chciałam go dodawać, ale spotkał się z pozytywną opinią oglądających i zaryzykowałam. Jednak jestem pewna, że w wyzwaniu pojawi się tyle piękniejszych, że sama zmotywuję się do namalowania innej, ładniejszej wersji.

Aktualne zadanie – kwiaty

Przypominam, że do projektu możecie dołączyć w dowolnym momencie i brać udział w tych wyzwaniach, na które macie czas i ochotę! Bardzo miło mi spotykać nowe uczestniczki i oglądać te wszystkie cudne prace! Szczegóły wyzwania znajdziecie we wpisie w zasadami i pierwszym zadaniem projektowym. Do każdego wyzwania dodany jest film na YouTube, gdzie krok po kroku można obejrzeć wykonanie aktualnego zadania, jakim są kwiaty. Stworzyłam dla Was playlistę z wszystkimi projektami. Zasady są proste, co czwartek dodaję nowe wyzwanie, a wy do środy musicie zmalować swoją interpretację i dodać zdjęcie u siebie na insta z #Lakierowniczkainspiruje . Ja co czwartek robię na instastory podsumowanie i dodaję nowe zadanie na kolejny tydzień. Bajecznie proste, dlatego tak dużo z Was bierze udział i tworzy cudowne prace! Uwierzycie, że pod tym # mieści się już ponad 2.300 prac? WOW *>*.

Zapraszam Was do oglądania i wspólnego malowania 😉

Na początku filmu macie migawkę z użytymi do danego projektu produktami. Kolorem bazowym jest ciemny, morski kolor Słowianka 185 Don’t scream, a zdobienie w głównej mierze powstaje białym żelem Smart white z Victoria vynn. Wasza wersja może się zupełnie różnić zarówno kolorystycznie, jak i metodą malowania czy kompozycję. Ja na pewno kolejną stylizację wykonam w bardziej wiosennych odcieniach, bo ta wyszła moim zdaniem za smutno.

2 komentarze

 1. Królowa Karo

  7 kwietnia 2021 at 20:43

  Powiem Ci, że to już prawie dzieło sztuki 🙂

  1. Lakierowniczka

   8 kwietnia 2021 at 08:27

   A ja właśnie nie do końca jestem przekonana i dlatego na malowałam drugie podejście i dodałam na insta ;D.

Leave a Reply