NIUQI Baza kauczukowa proteinowa z Biedronki

Znów się udało! Tak jak przy wprowadzaniu do sprzedaży baz kauczukowych NIUQI udało mi się dorwać wszystkie kolory, tak i tym razem mam wszystkie kolory NIUQI Baza kauczukowa proteinowa! Co prawda nigdy więcej już później się nie pojawiły, ale miałam chociaż okazję je przetestować. Jak tylko okazało się, że są dostępne kupiłam wszystkie 4 kolory i dziś zamierzam Wam je zaprezentować. Jeżeli ktoś z Was będzie miał okazję je dostać, będziecie wiedzieć na który kolor się zdecydować. Co prawda po tych poprzednich od dawna nie ma śladu, ale dobrze pamiętam jak się ich używało, więc spróbuję Wam je trochę przyrównać. Zostawię Wam też na koniec film z poprzednią wersją baz, żebyście mogły sobie o nich przypomnień ;).

Bazy-kauczukowe-proteinowe-NIUQI-z-Biedronki-Lakierowniczka

Dostępne kolory i podstawowe informacje o NIUQI Baza kauczukowa proteinowa

Dostępne są 4 kolory baz: beż, naturalny, jasny róż i ciemny róż – wszystkie piękne! Przyznam, że jeżeli chodzi o kolory to podobają mi się bardziej niż poprzednie wersje. Każdy z nich ma krycie podobne do tych coverowych baz, czyli w zakresie ok. 70% (wszystko zależy od grubości warstwy). NIUQI Baza kauczukowa proteinowa to typ baz budujących, czyli możemy nimi nadbudować płytkę, wyrównać, ale też nieco przedłużyć. Ja akurat rzadko przedłużam tymi bazami, najczęściej wybieram wtedy produkty przezroczyste (zazwyczaj mają większą twardość). Jednak do wzmacniania naturalnej płytki paznokcia sprawdzają się rewelacyjnie.

Porównanie nowa wersja proteinowa w białym opakowani vs. stara wersja w czarnych butelkach

Na pierwszy rzut oka różnią się od poprzednich wersji opakowaniem. Poprzednie bazy kauczukowe miały czarne opakowania, nowe bazy kauczukowe proteinowe mają opakowania białe. Druga różnica to “proteinowa” – w składzie znajdziemy proteiny, dokładniej keratynę – która ma chronić płytkę przed uszkodzeniami. Ocenienie tej funkcji jest niemal nie do określenia, jednak taka jest gwarancja producenta. W poprzedniej wersji miałyśmy dostępne inne kolory, było ich więcej i były też wersje z drobinkami. Jednak część z nich została wprowadzona w kolejnych rzutach/kolekcjach – u mnie w Biedronce już nie były dostępne. Bazy proteinowe na razie są w 4 kolorach, ale patrząc na tok pracy marki, możliwe że z czasem pojawią się nowe kolory. Cenowo nowa wersja jest w tej samej cenie co poprzednia – 9,99 zł za 5 ml produktu. Tak samo jest również z dostępnością, czyli w skrócie – kto pierwszy ten lepszy! Mi się znów udało, ale niestety to jest polowanie na które nie ma przepisu, jedyne co mogę Wam polecić to zaglądać w różne dni i różne miejsca Biedronek. U nas często nie znajdują się wśród kosmetyków, tylko na samym końcu na regałach z wszystkim i niczym jednocześnie ;D.

Bazy-kauczukowe-proteinowe-NIUQI-z-Biedronki-Lakierowniczka
Bazy-kauczukowe-proteinowe-NIUQI-z-Biedronki-Lakierowniczka
Bazy-kauczukowe-proteinowe-NIUQI-z-Biedronki-Lakierowniczka
Bazy-kauczukowe-proteinowe-NIUQI-z-Biedronki-Lakierowniczka

NIUQI Baza kauczukowa proteinowa – ZOBACZ KOLORY

FILM O POPRZEDNIEJ WERSJI BAZ NIUQI

Wpis na blogu: https://lakierowniczka.pl/niuqi-baza-kauczukowa-proteinowa-z-biedronki/
Film o poprzedniej wersji bazy kauczukowej NIUQI: https://youtu.be/xPAtGX1dsFM

1 Comment

  1. Anna

    17 lipca 2021 at 10:31

    Jeszcze nie testowałam tych baz 🙂

Leave a Reply