NIUQI HOLO hybrydy z Biedronki

Plan na dzisiejszy wpis i film był zupełnie inny, jednak Biedronka zmieniła moje plany, jak to możliwe? Tuż przed weekendem okazało się, że w mojej Biedronce dostępna jest cała nowa kolekcja lakierów NIUQI. Nie zastanawiając się chwyciłam całą szóstkę i od razu rozpoczęłam nagrywanie. Dziś więc zobaczycie z bliska NIUQI HOLO hybrydy z Biedronki.

NIUQI-HOLO-hybrydy-z-Biedronki

Czy oby na pewno HOLO?

HOLO to nazwa kolekcji, natomiast na tym efekt prawdziwego holo się kończ. Jeżeli chodzi o wykończenie to holo jest dla mnie efektem, w którym mamy srebrne drobinki mieniące się na wszystkie kolory tęczy. Tutaj efekt jest nieco innym, mamy po prostu wielokolorowe drobinki, ale nie można tego nazwać efektem holo. Jednak! Uważam, że te kolory są na prawdę bardzo ładne, dużo ładniejsze od brokatowych hybryd z Biedronki, o których również jest już film na kanale. Kolory są dość ciemne, bardzo ładnie kryją, wystarczy nałożyć 1-2 warstwy. Cenowo kosztują 9,90 zł i mają pojemność 5 ml. Dostępne jest 6 kolorów: zieleń, niebieski, czarny, granatowy, fioletowy i czerwony. Każdy z kolorów ma inne drobinki w sobie, przez co mienią się w trochę inny sposób. To jednak najlepiej ocenicie oglądając film.

NIUQI-HOLO-hybrydy-z-Biedronki
NIUQI HOLO hybrydy z Biedronki
NIUQI-HOLO-hybrydy-z-Biedronki
NIUQI-HOLO-hybrydy-z-Biedronki
NIUQI-HOLO-hybrydy-z-Biedronki
NIUQI-HOLO-hybrydy-z-Biedronki
NIUQI-HOLO-hybrydy-z-Biedronki

Wygraj NIUQI HOLO hybrydy z Biedronki

Moim zdaniem kolekcja całkiem fajna, mimo że niewiele ma wspólnego z HOLO, które sugeruje jej nazwa. Mi osobiście najbardziej podoba się kolor niebieski, który delikatnie wpada w turkus. Największy problem niewątpliwie będzie stanowić dostępność kolekcji. U mnie ostatnie dwie kolekcje wcale nie były dostępne, natomiast ta bez problemu. Dlatego mam dla Was niespodziankę! Jedna z Was może wygrać całą kolekcję! Szczegóły poznacie w opisie pod filmem na YouTube, tam też w komentarzach możecie zgłosić swój udział ;).

2 komentarze

  1. Ananka

    19 stycznia 2021 at 22:09

    Oh wow these look lovely 😀

  2. Królowa Karo

    24 stycznia 2021 at 17:58

    Lubię takie lakiery z subtelnymi drobinkami. Własnie takie mam na paznokciach w tej chwili 🙂

Leave a Reply