Nowości kwietnia – Nowości do paznokci na rynku kosmetycznym 4/2021

Czas przyjrzeć się kolejnemu miesiącowi i podsumować nowości jakie w kwietniu pojawiły się na rynku kosmetyków do dłoni i paznokci. Lista nie jest, aż tak długa, jak spodziewałam się, że będzie. Chyba pandemia przyhamowała nieco nawet ten dział. Przypominam, że wszystkie wpisy z nowościami trafiają do zakładki „Nowości do paznokci na rynku„. Nie dodaję już linków, ponieważ zajmuje to bardzo dużo czasu, a ten sam efekt będzie gdy skopiujecie nazwę produktu i wkleicie do wyszukiwarki ;). Co ważniejsze pod koniec każdego wpisu znajdziecie film na którym dokładniej opowiadam o każdym z produktów. Stworzyłam również Playlistę gdybyście chciały przejrzeć poprzednie miesiące. Teraz jednak skupmy się na świeżynkach i przejdźmy do nowości kwietnia ;).

Nowości kwietnia – Nowości do paznokci na rynku kosmetycznym 4-2021

Nowości NeoNail, Słowianka, Maga, Victoria vynn, Semilac

NeoNail kolekcja Cherry Blossom – 5 kolorów, Baby Boomer base – 2 kolory baz stworzonych do Baby Bommera oraz Baby Bomer paint gel (kolor biały) oraz Repair base z biotyną i keratyną. Słowianka Kolekcja RIO – 6 kolorów + 6 pyłków (recenzja już jest na kanale), Milky Glass effect (kolor mleczny z drobinkami) i Limitowany kolor Chocolate foam. Maga i bardzo rozbudowane dwie kolekcje: Nowa kolekcja serii Keratin – wersja vegańska 18 kolorów oraz Kolekcja Inna Bajka 4 – 12 kolorów brokatów. Również bardzo mnie zaciekawiła nowość Victoria vynn – Mousse sculpture gel – żel do architektury paznokci z tiksotropią – brzmi bardzo ciekawie. Semilac 4 kolory topów Blink Blink. Luxio gel – 3 kolory baz nude. Smartlac wiosenna kolekcja w nowej formule – 8 kolorów. OPI Kolekcja Hollywood – 12 klasycznych lakierów.

Nowości kwietnia – Nowości do paznokci na rynku kosmetycznym 4-2021

Eclair, Provocater, Aba gropus, NIUQI

Eclair Shadow base – bazy w 4 kolorach (bazy typu smart). Stardo Kolekcja Pink style – 9 kolorów. Palu cosmetics Kolekcja MIAMI – 6 kolorów. Następnie Provocater Kolekcja Who run the world? – 10 kolorów oraz nowa mini lampa UV. Chiodo PRO Nowa linia Colors w nowych opakowaniach – 54 kolory (6 kolekcji po 9 kolorów). Ponadto druga ich nowość to Kolekcja FollowMe – 7 kolorów. Modena Nails nowe frezy gumowe do polerowania i wygładzania oraz z węglika spiekanego. Dodatkowo lakiery hybrydowe do stemplowania – 11 kolorów i Kolekcja Spring fresh – białe i czarne drobinki w różnych rozmiarach – 14 kolorów. APRICOT Nails Kolekcja Spring mood – 5 kolorów. Aba group nowa seria żeli kolorowych Self leveling – 10 kolorów. NIUQI – Biedronka – już sama nie wiem czy ich wcześniej nie było – pastelowe 7 kolorów.

Nowości kwietnia – Nowości do paznokci na rynku kosmetycznym 4-2021

Madam Glam, Nailac, PB Nails

Madam Glam Chapter 4: We’re all glam here! – 12 kolorów + przezroczysty (recenzja już jest na kanale). Didierlab Kolekcja Jungle – 12 kolorów oraz nowe Bazy Fiber – 7 kolorów. Następnie EM Nail Baza Porcelaine, 5 nowych kolorów Paint Geli i power base do pediciure. Claresa Kolekcja wiosenna Rubber Base – 8 kolorów. Makear nowe narzędzia: cążki, nożyczki i pushery. Nailac Linia HEMA free – baza i top (dla osób wrażliwych na alergie na hybrydy). Vasco Kolekcja Glitter red – 10 czerwonych. PB Nails Top Heppy end i Żel Build it white, czyli żel biały do frencha konstrukcyjnego. Reforma Kolekcja Nude stories – 5 kolorów.

Nowości kwietnia – Nowości do paznokci na rynku kosmetycznym 4-2021
Nowości kwietnia – Nowości do paznokci na rynku kosmetycznym 4-2021
Nowości kwietnia – Nowości do paznokci na rynku kosmetycznym 4-2021
Nowości kwietnia – Nowości do paznokci na rynku kosmetycznym 4-2021

Nowości kwietnia – zapraszam na film

Podsumowując to już wszystkie nowości tego miesiąca. Jak zawsze czekam na Waszą opinię – co Wam się spodobało? Co macie ochotę przetestować? Czego recenzję chcecie zobaczyć na kanale? Moje zdanie i wybór najciekawszych nowości kwietnia poznacie oglądając do końca cały film z nowościami, więc serdecznie Was zapraszam do oglądania ;).

1 Comment

  1. Drzemiace-Piekno

    4 maja 2021 at 22:04

    Ta kolekcja Spring Fresh świetna!

Leave a Reply