Hybryda pod skórki – Szkolenia online 6/2021

Pięknie pomalowane paznokcie od samych skórek po końce? Idealna tafla koloru bez żadnego załamania? Marzenie? Nie sądzę! Czas na kolejny etap naszego mini szkolenia online: Hybryda pod skórki! Tak pomalowane paznokcie robią efekt wow nawet bez żadnych zdobień. Sam kolor potrafi zrobić wrażenie, gdy jest perfekcyjnie położony. Jednak tutaj podstawą jest dobrze opracowana płytka paznokcia oraz skórki, czyli poprzednie etapy naszych szkoleń. Pamiętajcie, że wszystkie te wpisy znajdziecie cały czas na blogu, dodatkowo macie playlistę na YouTube z całą serią ,,Szkolenia online – mini kursy hybryda dla początkujących„.

hybryda-pod-skorki-lakier-paznokcie-kolor-Lakierowniczka

Hybryda pod skórki

Wybieramy sobie kolor i malujemy. Albo może wcześniej wspomnimy o tym, że fajnie popróbować sobie różne marki i wybrać ulubione kolory, krycie i konsystencję, ale również docięcie pędzelka. Każda marka ma inne produkty. Mało tego w obrębie jednej firmy często występują różnice między kolorami i seriami. Nie ma co oceniać po jednym kolorze, ja zawsze przy testach decyduję się na przynajmniej trzy różne.

Oprócz koloru przyda się cienki pędzelek i patyczek bambusowy lub kopytko. Jeżeli chcecie domalować lakierem pod same skórki przyda się patyczek lub kopytko, żeby odsunąć i przytrzymać skórki. Cienki pędzelek będzie nam potrzebny żeby domalować w trudniej dostępnych miejscach. Mam tutaj na myśli zarówno pod same skórki, jak i boki naszego paznokcia. Ja robię to w taki sposób, że nie nabieram na ten pędzelek produktu tylko delikatnie przesuwam ten, który już na paznokciu się znajduje. Daje to większą kontrolę nad lakierem i pozwala uniknąć zalania skórek. Pamiętajcie dziewczyny, że lakier hybrydowy ma czas przydatności na paznokciach do 21 dni, wiec po tym czasie zmieniamy stylizację. Co za tym idzie czasami na prawdę nie trzeba domalowywać maksymalnie pod same skórki. Mówię to w kontekście, że czasami lepiej nie domalować, niż dotknąć skórek!

Czas utwardzania

Czas utwardzania lakierów – tutaj tak samo jak w przypadku baz. Na początek postępujemy zgodnie z zaleceniem producenta na buteleczce, kolejno sprawdzamy na stronie internetowej producenta. Gdy nie znajdziemy tam informacji, to stosujemy zasadę, że im ciemniejszy i bardziej napigmentowany kolor, tym dłużej utwardzamy.

hybryda-pod-skorki-lakier-paznokcie-kolor-Lakierowniczka
hybryda-pod-skorki-lakier-paznokcie-kolor-Lakierowniczka
hybryda-pod-skorki-lakier-paznokcie-kolor-Lakierowniczka

Leave a Reply