Imprezowe paznokcie

Ja wiem, że jest już po Sylwestrze… i to dość sporo… Jednak trwa karnawał, więc może dzisiejsze zdobienie przypadnie Wam do gustu na ten okres. Nie miałam na nie na początku konkretnego planu. Jednak miałam w głowie kilka różnych pomysłów, które wcale nie chciały się złączyć w jedną całość. Po pierwsze chciałam wpleść częściowy gradient, po drugie metalowe śnieżynki. Chciałam też, żeby były ciemne, a jednocześnie żeby miały brokat. Zimowe, a przy tym imprezowe. No nie było łatwo spleść wszystkie te pomysły w jedną całość, ale chyba jakoś się udało. Zobaczcie i oceńcie same moje imprezowe paznokcie.

Czarne hybrydy

Kolor bazowy to żadne szaleństwo, po prostu czarny. Aktualnie używam Constance Carroll 210 i bardzo dobrze kryje. Jako kolor bazowy na jednym paznokciu posłużyła mi również baza kauczukowa NIUQI z Biedronki w kolorze Natural (która trafiła nawet do paznokciowych ulubieńców roku 2019!). Wśród lakierów pojawił się również mega brokatowy Victoria Vynn 224 Gold Diamond Carat. Iście brokatowy, ale dziś wystąpi tylko jako dodatek tworzący zdobienie. Mamy już wszystkie lakiery, czas przejść do zdobienia.

czarno-zlote-paznokcie-na-impreze-hybrydy-black-gold-nails-hybrid-Victoria-vynn-Lakierowniczka
czarno-zlote-paznokcie-na-impreze-hybrydy-black-gold-nails-hybrid-Victoria-vynn-Lakierowniczka

Gradient z użyciem tasiemki

Gradient z użyciem tasiemki chodził za mną już długi czas. Jak takowy zrobić? Oczywiście najlepiej zobaczycie to na filmie poniżej, jednak po krótce Wam opiszę. Zaczynamy od przyklejenia tasiemki z aliexpress na utwardzony i odtłuszczony kolor bazowy, w moim przypadku bazę z Biedronki. Następnie przy użyciu gąbeczki (do makijażu) oraz żelu (czarny Victoria vynn) wykonujemy gradient. Odrywamy tasiemkę i zdobienie gotowe. Dla mnie oczywiście to nie był koniec, postanowiłam przy użyciu brokatowego złota wypełnić miejsce, w którym była wcześniej tasiemka. jednak nie do końca, to złoto również przy użyciu cienkiego pędzelka delikatnie cieniuję. Tym samym brokatem przy użyciu pędzelka do gradientu cieniuję paznokieć środkowy.

czarno-zlote-paznokcie-na-impreze-hybrydy-black-gold-nails-hybrid-Victoria-vynn-Lakierowniczka

Metalowe śnieżynki

Na zakończenie skusiłam się na metalowe, złote śnieżynki. Zamówiłam je w poprzednim roku, ale przyszły dopiero pod koniec zimy, więc nie zdążyłam ich użyć. Są to małe i metalowe blaszki, które przyklejam na nieutwardzony top. Są niedużych rozmiarów, więc ładnie się wtapiają. Warto jednak pamiętać. że koniecznie trzeba je pokryć topem i to dokładnie. Wtedy w żadnym miejscu nie będą nam odstawać, ani się haczyć. To był już ostatni element tego zdobienia, gotowe!

czarno-zlote-paznokcie-na-impreze-hybrydy-black-gold-nails-hybrid-Victoria-vynn-Lakierowniczka

Imprezowe paznokcie na co dzień?

Jak podoba się Tobie to zdobienie? Były to moje Sylwestrowe paznokcie, a Ty na jakie się zdecydowałaś w tym dniu? Przyznam, że ja bardzo dobrze czuję się w takich stylizacjach. Nie widzę żadnego problemu, żeby nosić je nawet na co dzień. Co myślisz? Zapraszam oczywiście do obejrzenia filmu :).

9 komentarzy

 1. Jagodowa

  22 stycznia 2020 at 22:35

  Piękne! Nosiłabym takie na pewno 😀

  1. Lakierowniczka

   24 stycznia 2020 at 14:47

   Na Twoich pazurkach pięknie by wyglądały 🙂

 2. Świat Pani Domu - Ola

  24 stycznia 2020 at 10:41

  OMG fantastyczny jest ten mani! muszę zapisać sobie ten post w zakładkach i pokazać mojej kosmetyczce jako inspirację na kolejne moje paznokcie 🙂

  1. Lakierowniczka

   24 stycznia 2020 at 14:47

   Bardzo mi miło, że się spodobał 😉 Jednak takie błyszczące propozycje nie tylko mi wpadają w oko 🙂

 3. Patka

  29 stycznia 2020 at 16:20

  Wow śliczne, spodobały mi się te śnieżynki, idę szukać czy gdzieś nie są dostępne bo nie chcę czekać tyle czasu 🙂

  1. Lakierowniczka

   30 stycznia 2020 at 09:00

   No niestety mi szły dość długo, przyszły właściwie po zimie w poprzednim roku. Ale stacjonarnie nie udało mi się nigdzie znaleźć ich, trzymam kciuki 🙂

 4. Królowa Karo

  1 lutego 2020 at 18:18

  Wyglądają bardzo efektownie 🙂 szczególnie ten cieniowany 🙂

  1. Lakierowniczka

   3 lutego 2020 at 12:19

   To bardzo szybka metoda cieniowania, a zawsze fajnie wygląda 😉

   PS. Widziałaś, że w tym roku Influencer day (blog conference) jest we Wrocławiu, a nie w Poznaniu? ;(

Leave a Reply