NEONOWE HYBRYDY na rynku – nowości czerwiec 2022

Zapraszam Was na przegląd poprzedniego miesiąca, czyli paznokciowe nowości czerwca 2022. Pojawi się sporo ciekawych trendów, interesujących produktów oraz oczywiście neonowe hybrydy na rynku dostępne w wielu różnych kolorach. Pojawi się też kilka delikatniejszych elementów, więc każdy znajdzie cos dla siebie :).

Aplikacja NeoNail color match

NeoNail aplikacja Neo Nail color match, w które można wypróbować jak dany kolor będzie wyglądać na Waszych dłoniach. Następnie kilka produktów do stemplowania, które mnie bardzo zaciekawił. Najpierw pojawiły się nowe płytki Safari Look.Ppóźniej 3 nowe kolory do stemplowania i najciekawsze dla mnie 6 nowych płytek – już jedną sobie upatrzyłam…. no dobra dwie: kwiatową i z motywami liści. Na koniec jeszcze wprowadzili nowy top Holo must go on! Top Glow z holo drobinkami.

Makear Holo sparkling base to bazy, które mnie zaciekawiły już wcześniej, dlatego mówiłam o nich w trendach na lato 2022. Kolejna nowość tej marki to pudry akrylowe oraz acrylic revolution. Płyn, dzięki którem pracuje się bardziej jak żelem, niż jak akrylem – no ciekawe! Zaprezentowali również 6 nowych kolorów żeli gel&go. Reforma top Milky oraz 3 nowe kolory – Hot trio. Nails Proffesional Choice Hi Summer to neonowe hybrydy na rynku w 15 kolorach. SPN piękna kolekcja Fancy (7 kolorów) oraz 3 topy milky.

HOLO, FLASH I KOCIE OKO w jednym lakierze Molly Lac Flashing Holo

Słowianka kolekcja Colour therapy w 10 neonowych kolorach i drugi produkt – pyłki z kolorowymi drobinkami Sprinkles. To kolejny produkt, który idealnie wpasowuje się w trendy na lato 2022 i jest dostępny w 4 kolorach. Mi spodobał się ten Banana split, bo najwięcej kolorowych drobinek). Allepaznokcie Molly Lac Polygel w 6 kolorach. Następnie pudry akrylowe w 4 kolory oraz zapachowy liquid Cherry Cherry Lady do akrylowych proszków. Tutaj jeszcze jedna petarda – Molly Lac Flashing Holo. Czytajcie co to oznacza: HOLO, FLASH I KOCIE OKO w jednym lakierze! Możecie go dać na dowolny kolor bazowy i kombinować w nieskończoność. No brzmi zadziwiająco, widziałam na grafikach i mnie nie porwały, ale flashe lepiej wyglądają zazwyczaj na żywo!

Płytka do stemplowania Moyra

Moyra Glass effect, czyli 5 kolorów lakierów i druga bardzo fajna nowość – płytka no. 123 Globetrotter – Europa. Znajdziecie na niej motywy z Europejskich państw i miast, idealna dla podróżników. Aba group bazy kauczukowe NEON oraz kolekcja total Look – 6 kolorów. Kolejne neonowe hybrydy na rynku to firma Claresa Summer stories w 12 neonowych kolorach. Druga kolekcja Claresy nazywa się Celebration i ma 9 jasnych odcieniach. Nailac 2 kolory topów HOLO: rose gold i gold oraz TRIO lover gel w 3 kolorach w paletce przypominającej cienie do powiek. Jeszcze 6 neonowych kolorów kolekcji o nazwie Wooow!

NEONOWE HYBRYDY na rynku

IQNails zestaw Sweet&soft – 3 frezy + 2 olejki (limitowana na dzień dziecka) oraz frez Like mandrel we współpracy z Pauliną Pastuszak w 2 gradacjach. Clavier kolekcja Platinum touch – 5 kolorów lakierów z metalicznymi płatkami. Kilka nowości od Yenn PRO: dehydrator, cuticle remover, kolor biały, oliwki oraz pierścionki do zdjęć. Yokaba kolekcja Viva Summer w 7 neonowych kolorach. Saute Nails i kolekcja Saute w 6 kolorach. MANI King dodał nowe bazy (6 kolorów). Black Pearl 4 neonowe kolory. Hessi 3 nowe pyłki i Summer Coctail Party kolekcja 5 kolorów. Hihybrid Luna Park – kolekcja 6 kolorów serii easy, czyli 3 w 1.

Nails Company kolekcja 12 półtransparentnych nude Boho vibes. Neess błękitny kolor Vingardium niebiosa. Victoria vynn 3 topy Mirage. Semilac kolekcja 8 kolorów Even better together. Indigo 4 nowe kolory kolekcji Quattro. Mollon PRO bazy Master Intense  w 9 kolorach. Sunflower Pixel style – top z czarnymi i białymi drobinkami oraz 8 kolorów kolekcji Energetic Neon. PB Nails Summer base w 5 kolorach neonowych z czarnymi kropeczkami oraz nowe żele. Nailland Love on top Gold Glow i Never ending Gloss top. Stars lakiery Stars w Rossmannie. Nails and you 8 rodzajów dual form oraz nowy odcień bestsellerowego żelu Pudding Rosa. Ostatnia nowość to marka Pinknails, która 1 lipca weszła do sprzedaży.

Leave a Reply